Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nowy katalog "Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG" już w sprzedaży!

Najlepsze projekty domów z naszej kolekcji w jednym miejscu. Ponad 170 gotowych projektów domów, w tym hity projektowe Mini 4, EX 19 G2 ENERGO PLUS i Daniel IV G2. Domy tanie w budowie i użytkowaniu oraz energooszczędne, porady architektów i ekspertów z branży. Zapraszamy do lektury!

Nowoczesne i energooszczędne

W naszym najnowszym katalogu znajdziecie najlepsze projekty domów z naszej kolekcji. Domy parterowe, z poddaszem użytkowym oraz z poddaszem do późniejszej adaptacji, piętrowe, a także domy w zabudowie szeregowej i bliźniaki. Cieszące się dużą popularnością nowoczesne stodoły oraz domy kostki. Polecamy projekty domów z kolekcji Mini - domy kompaktowe, z funkcjonalnie rozplanowanym wnętrzem, tanie w budowie i późniejszym użytkowaniu, a jednocześnie nowoczesne i komfortowe. Waszej uwadze polecamy także projekty domów z serii ENERGO PLUS I Mini PLUS, które w standardzie zostały wyposażone w energooszczędne instalacje jak pompa ciepła, wentylacja z rekuperacją, panele fotowoltaiczne czy solary, są ciepłe, tanie w utrzymaniu i już dziś spełniają normy przewidziane na 2021r. W numerze ponadto nowości w przepisach budowlanych i informacje o nowym programie dopłat. Nie zabrakło również porad naszych architektów, informacji z rynku budowlanego czy inspirujących aranżacji wnętrz. Spełnijcie z nami marzenia o własnym domu.

Nowy katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” można kupić w salonach sprzedaży prasy (Empik, Relay, InMedio, Kolporter i Ruch). 

Zapraszamy do lektury

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia