Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nowoczesne domy stodoły – najlepsze projekty gotowe

Domy stodoły zachwycają swoją prostą formą i piękną architekturą. Łączą nowoczesność z tradycją i zyskują coraz więcej zwolenników. Zobaczcie najpopularniejsze projekty domów w kategorii nowoczesne stodoły z naszej kolekcji.

Proste a efektowne 

Klasyczna bryła i prosty, dwuspadowy dach to cechy charakterystyczne domu stodoły. Nie oznacza to jednak, że taki dom musi być nudny i sztampowy. Wręcz przeciwnie – nowoczesne stodoły zachwycają piękną elewacją z modnymi dodatkami, dużymi przeszkleniami i funkcjonalnym wnętrzem. Tradycja łączy się z nowoczesnością. Perfekcyjnie zorganizowany układ pomieszczeń, najczęściej z podziałem na strefy między kondygnacjami, zapewnia domownikom wygodę i intymność. Duże przeszklenia nadają bryle lekkości, wspaniale doświetlają wnętrze oraz otwierają dom na ogród. Nowoczesne domy stodoły z naszej kolekcji charakteryzują się wyjątkowo dobrymi parametrami cieplnymi oraz energooszczędnymi rozwiązaniami, m.in. ekologicznymi instalacjami jak pompa ciepła czy wentylacja mechaniczna z rekuperacją, dzięki którym nie tylko pozwalają oszczędzać energię, przynosząc realne korzyści w postaci niskich rachunków za ogrzewanie, ale także zapewniają zdrowy klimat w domu. Zobaczcie przykłady pięknych i przytulnych projektów domów w typie nowoczesnej stodoły.

 

Projekt domu EX 20 G2 ENERGO PLUS

Ten projekt domu jest idealną propozycją na wąską działkę – ma prostą i zwartą formę, a jednocześnie modny, oryginalny charakter. Od strony frontowej, w bryle zlokalizowano dwustanowiskowy garaż. Wspaniale doświetlona strefa dzienna w bezpośrednim sąsiedztwie tarasu zachęca do spotkań i odpoczynku.

Zobacz projekt domu EX 20 G2 ENERGO PLUS

Projekt domu EX 19 G2 ENERGO PLUS

Prawdziwa perełka naszej kolekcji nowoczesne stodoły! Dom polecany m.in. przez Onet, Homebooka i magazyn Dobrze Mieszkaj. Panoramiczne przeszklenia i czytelny układ pomieszczeń sprawiają, że dom jest optymalnie doświetlony i spełnia wymogi budownictwa energooszczędnego. Pomysłowo rozplanowany układ funkcjonalny gwarantuje domownikom codzienną wygodę. Na uwagę zasługuje również przestronny taras oplatający strefę dzienną.

Zobacz projekt domu EX 19 G2 ENERGO PLUS

Projekt domu Riko IV G2 ENERGO PLUS

To świetna propozycja dla współczesnej rodziny. Prosta, zwarta forma sprzyja energooszczędności, a ponadczasowa biel na elewacji z dodatkiem ciepłego drewna sprawia, że budynek prezentuje się niezwykle elegancko, a jednocześnie bardzo przytulnie. Szerokie przeszklenia zapewniają maksimum światła we wnętrzu i piękny widok na ogród. Funkcjonalny układ wnętrza to gwarancja  komfortu na co dzień. Atrakcyjną częścią domu jest także wyjątkowy taras i dwa zaciszne balkony.

Zobacz projekt domu Riko IV G2 ENERGO PLUS

Projekt domu Daniel V G2 ENERGO PLUS

Nowoczesny dom-stodoła w najlepszym wydaniu – prosta forma i tani w budowie dwuspadowy dach to ponadczasowa elegancja, która świetnie sprawdzi się w każdym krajobrazie. Projekt zachwyca swoją funkcjonalnością i niebanalnym wykończeniem elewacji. Duże przeszklenia zapewniają wspaniałe doświetlenie wnętrza. Na antresoli zaplanowano pokój rodzinny, można z niej także dostać się do dwóch pokoi, łazienki i pralni.

Zobacz projekt domu Daniel V G2 ENERGO PLUS

Projekt domu Teodor G2 (wersja C)

Przestronny dom z dużymi przeszkleniami i bardzo funkcjonalnym wnętrzem. Prosta oszczędna bryła, której współczesny charakter podkreślają modne dodatki świetnie odnajdzie się zarówno w wiejskim, jak i miejskim krajobrazie. Komfortowo rozplanowany układ pomieszczeń zapewnia mieszkańcom wygodę i intymność. Na szczególną uwagę zasługuje obszerna strefa dzienna oraz dwa wyjątkowe tarasy tworzące idealne warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Zobacz projekt domu Teodor G2 (wersja C)


Zobacz również:

  • TOP 6 projektów domów z atrakcyjną pergolą

    Pergola pasuje do każdego typu architektury. Jest ozdobą budynku, a jednocześnie chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, dając nam osłonę przed deszczem czy mocnym słońcem. Zobaczcie 6 projektów z naszej [...]

    Więcej
  • Dom otwarty na ogród – najlepsze projekty gotowe

    Niewątpliwą zaletą posiadania własnego domu jest bezpośredni kontakt z otaczającą przyrodą i możliwość korzystania z ogrodu, choćby niewielkiego. Zobaczcie 5 najlepszych projektów domów z szerokimi przeszkleniami, w [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia