Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Najlepsze projekty domów dla rodziny 2+2

Własny, funkcjonalny dom z tarasem i pięknym ogrodem, w którym beztrosko i bezpiecznie mogą się bawić dzieci to marzenie wielu rodzin. W bogatej ofercie naszych projektów domów każda rodzina znajdzie projekt domu idealny dla siebie. Zobaczcie najczęściej wybierane projektów domów dla rodziny 2+2.

Wygoda, komfort i przytulność

Wybierając projekt domu dla rodziny 4-osobowej musimy pamiętać o potrzebach zarówno dzieci jak i rodziców. Nawet na niewielkiej powierzchni można zorganizować układ funkcjonalny tak, aby spełniał oczekiwania wszystkich domowników. Dobrym rozwiązaniem jest oddzielenie strefy dziennej od nocnej, aby zapewnić intymność i komfort wypoczynku w zaciszu własnej sypialni. Przestrzeń wspólna czyli salon, kuchnia i jadalnia może mieć charakter otwarty tak, aby można było z niej swobodnie korzystać i przyjemnie dzielić czas razem. Rodziny 2+2 wybierają zarówno nowoczesne domy parterowe, gdzie pomieszczenia są rozplanowane na jednej kondygnacji, a brak schodów ułatwia codzienną komunikację, jak i domy z poddaszem użytkowym oraz poddaszem do późniejszej adaptacji. Prezentujemy najczęściej wybierane projekty domów dla czteroosobowej rodziny z naszej kolekcji .


Projekt domu Andreas

To dom o prostej formie, nowoczesny i funkcjonalny. Uwagę przyciąga wykończone kamieniem wejście do domu, a bryłę dodatkowo wzbogacają atrakcyjne balkony. Wnętrze zostało funkcjonalnie rozplanowane ze strefą dzienną na parterze i przytulnymi sypialniami na poddaszu. Na  parterze zaplanowano dodatkowy pokój, który może pełnić rolę gabinetu lub pokoju dla gości. Projekt tego domu pasuje również na wąską działkę.

Zobacz projekt domu Andreas

Projekt domu Mini 1 G1

Mały, ale o wielkich możliwościach dom z dachem czterospadowym i modnym wykończeniem elewacji. Na 79 m2 funkcjonalnie rozplanowano wygodny układ pomieszczeń. Strefa dzienna to rodzinny salon z jadalnią i kuchnią. Dodatkową atrakcją jest przytulny, zadaszony taras zachęcający do odpoczynku w ogrodzie. W strefie nocnej znalazły się trzy sypialnie i łazienka. Projekt uzupełnia toaleta, garaż i duża kotłownia.

Zobacz projekt domu Mini 1 G1

Projekt domu Swen II

Jest to projekt małego parterowego domu o klasycznej formie, który jest szybki i tani w budowie. Łączy tradycję z nowoczesnością i posiada doskonałe parametry cieplne. To także doskonały przykład jak maksymalnie wykorzystać niedużą przestrzeń, zachowując podział na strefę dzienną i nocną. Dużym atutem tego projektu domu jest atrakcyjny, narożny kominek oraz zaciszny taras stanowiący przedłużenie salonu.

Zobacz projekt domu Swen II

Projekt domu Simon (mały) G2

To wyjątkowy projekt domu, który idealnie odpowiada na potrzeby współczesnej rodziny. Nowoczesna bryła z ponadczasową bielą z elementami kamienia na elewacji przyciąga uwagę fantastycznym tarasem z nastrojowym kominkiem. Przytulne wnętrze jest pełne światła dzięki dużym przeszkleniom, które harmonijnie łączą dom z ogrodem. Na szczególną uwagę zasługuje otwarta strefa dzienna z salonem, kuchnią i jadalnią. Poddasze do późniejszej adaptacji to ponad 48m2 do dowolnej aranżacji.

Zobacz projekt domu Simon (mały) G2

Projekt domu E13 G1 ECONOMIC

Ten projekt domu emanuje nowoczesną elegancją. Klasyczna bryła z dachem dwuspadowym o pięknej, białej elewacji wzbogaconej dodatkiem szlachetnego drewna, została urozmaicona ciekawym zadaszeniem nad strefą wejściową. Wnętrze jest funkcjonalnie rozplanowane i wspaniale doświetlone dzięki dużym przeszkleniom. Dużym atutem projektu jest atrakcyjny taras zadaszony pergolą, który jest dostępny z sypialni głównej znajdującej się na poddaszu.

Zobacz projekt domu E13 G1 ECONOMIC


Zobacz także:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia