Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

TOP 5 małych domów z poddaszem użytkowym

Projekt małego domu z poddaszem użytkowym to idealna propozycja dla inwestorów, którzy marzą o własnym domu, który będzie jednocześnie – komfortowy, funkcjonalny i tani w utrzymaniu. Tego typu dom można zrealizować praktycznie na każdej, nawet bardzo wąskiej działce. Zobaczcie 5 najczęściej wybieranych projektów małych domów z poddaszem użytkowym z naszej kolekcji!

Proste, tanie w budowie i funkcjonalne

Największą zaletą małego domu z poddaszem użytkowym jest możliwość zbudowania go nawet na niewielkiej, często wąskiej działce. Nieduża powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni użytkowej pozwala na funkcjonalne zaplanowanie przestrzeni, przy jednoczesnym pozostawieniu miejsca na ogród. Dom z poddaszem użytkowym umożliwia również czytelny podział stref – parter to rodzinna część dzienna, poddasze – zaciszna strefa nocna, zapewniająca maksimum prywatności mieszkańcom. Dużym plusem domów z poddaszem użytkowym jest także niski koszt utrzymania i ogrzewania. W naszej kolekcji projekty domów z poddaszem użytkowym są wspaniale doświetlone przez duże przeszklenia i okna połaciowe.

 Projekt domu Andreas

To projekt domu o prostej formie, nowoczesny i funkcjonalny. Uwagę przyciąga wykończone kamieniem wejście do domu, a bryłę dodatkowo wzbogacają atrakcyjne balkony. Wnętrze zostało funkcjonalnie rozplanowane, z dodatkowym gabinetem na parterze. Projekt tego domu pasuje na wąską działkę.

Zobacz projekt domu Andreas

Projekt domu Mini 2 G1 

Ten niewielki dom jest przytulny i wygodny dzięki funkcjonalnie zaprojektowanemu wnętrzu. Wyraźny podział na strefy zapewnia komfort mieszkańcom. Atutem projektu są także dwa tarasy: jeden zadaszony obok salonu, a drugi na dachu garażu, do którego mamy dostęp z sypialni – wspaniałe warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Zobcz projekt domu Mini 2 G1

Projekt domu Witek 

Projekt domu tani w realizacji, ekonomiczny w utrzymaniu i bardzo wygodny na co dzień, którego prosta bryła została wzbogacona lukarną nad wejściem. Prezentuje się bardzo efektownie dzięki eleganckiej elewacji wzbogaconej okładzina kamienną. Wspaniale doświetlone wnętrze posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń, z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni.

Zobacz projekt domu Witek

Projekt domu Adriana IV 

Kompaktowy, wygodny i funkcjonalny dom na małą działkę. Bryła budynku jest prosta i nowoczesna z atrakcyjnie wykończoną elewacją, wzbogaconą dodatkiem drewna. Projekt domu oferuje 3 zaciszne sypialnie na poddaszu i komfortową sypialnię na parterze, dzięki czemu swobodnie pomieści się w nim nawet 5 osobowa rodzina.

Zobacz projekt domu Adriana IV

Projekt domu Oli II 

To kolejny przykład projektu domu o prostej formie i niewielkiej, ale komfortowo zorganizowanej powierzchni. Wygodne sypialnie na poddaszu zapewniają domownikom przytulny komfort i niezbędne poczucie prywatności. Przestronna i funkcjonalna strefa dzienna daje swobodę użytkowania. Na niewielkim metrażu udało się również wygospodarować dodatkowy gabinet zlokalizowany we frontowej części budynku oraz garderobę przy jednej z sypialni.

Zobacz projekt domu Oli II


Zobacz także:


  • Domy na czasie - zobacz nowy e-katalog!

    Tanie w budowie domy w cenie mieszkania, wygodne parterówki, domy z poddaszem do adaptacji i nowoczesne stodoły – zobaczcie jakie projekty domów są aktualnie na TOP-ie. Poznajcie nowości z kolekcji 2019 i sprawdźcie, co [...]

    Więcej
  • 5 pomysłów na dom z antresolą

    Biblioteczka, domowe kino, pokój zabaw dla dzieci, a może sypialnia? Pomysłów na aranżację antresoli jest bardzo wiele. Projekty domów z antresolą pozwalają na odpowiednie wykorzystanie kubatury pomieszczeń, a ponadto [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia