Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Małe domy z poddaszem do późniejszej adaptacji

Mały dom z poddaszem do adaptacji to świetna propozycja na niewielką działkę. To także znakomity wybór dla młodego małżeństwa, które w przyszłości planuje powiększenie rodziny.  Zobaczcie 5 propozycji projektów domów o powierzchni ok. 100 m2 z dodatkową powierzchnią do zagospodarowania na poddaszu.

Przestrzeń, wygoda i możliwość podzielenia budowy na etapy

Wybierając projekt domu z poddaszem do późniejszej adaptacji zapewniamy sobie komfortowe i w pełni funkcjonalne wnętrze na parterze i jednocześnie dodatkową przestrzeń na poddaszu, którą możemy zagospodarować w późniejszym terminie, np. kiedy dzieci podrosną lub, gdy pojawią się środki finansowe na rozbudowę. Na poddaszu możemy zorganizować dodatkowy pokój dla dzieci lub gości, możemy stworzyć własną salę telewizyjną, pokój zabaw, domową siłownię czy zaciszną pracownię. Możemy także wykorzystać tę powierzchnię na komfortową sypialnię główną z własną łazienką i garderobą. Projekty domów z poddaszem do późniejszej adaptacji umożliwiają podzielenie inwestycji na etapy i pozwalają zaoszczędzić – do czasu adaptacji poddasza zapłacimy niższy podatek od nieruchomości, a także mniejsze rachunki za ogrzewanie.  Warto także pamiętać, że ocieplenie ułożone na stropie można wykorzystać i „przełożyć” przy adaptacji poddasza w warstwy dachu. Zobaczcie 5 najczęściej wybieranych projektów domów z poddaszem do adaptacji z naszej kolekcji.

Projekt domu Swen

Ten projekt domu to nowoczesna elegancja i sprawdzone rozwiązania funkcjonalne. Wnętrze oferuje trzy przestronne sypialnie oraz kuchnię i jadalnię z salonem otwartym na przytulny taras – wszystko to czytelnie i ergonomicznie rozplanowane na 95 m2 parteru. Poddasze do późniejszej adaptacji to powierzchnia ponad 60 m2, która pozwala w późniejszym terminie urządzić osobne pokoje dla dzieci lub zaciszną pracownię.

Wizualizacja projektu domu Swen Wizualizacja projektu domu Swen
Wizualizacja projektu domu Swen Wizualizacja projektu domu Swen

Zobacz projekt domu Swen

Projekt domu Rózia G1 ENERGO PLUS

Projekt Rózia G1 ENERGO PLUS to klasyczna elegancja i przytulny wdzięk. Uwagę zwraca ciekawa bryła z pięknie wykończoną elewacją z dodatkiem drewna. Przestronne wnętrze to wygodna, otwarta strefa dzienna, dwie zaciszne sypialnie oraz ustronny gabinet. Dodatkowa przestrzeń na poddaszu to ponad 47 m2. Ta wersja projektu została wyposażona w energooszczędne instalacje: pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją i panele fotowoltaiczne.

Wizualizacja projektu domu Rózia G1 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu Rózia G1 ENERGO PLUS
Wizualizacja projektu domu Rózia G1 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu Rózia G1 ENERGO PLUS

Zobacz projekt domu Rózia G1 ENERGO PLUS

Projekt domu Flo III

Ten projekt charakteryzuje się kompaktową bryłą i ergonomicznym wnętrzem. Ciepłe kolory elewacji dodają mu przytulnego uroku. Funkcjonalny podział pomieszczeń maksymalnie wykorzystuje powierzchnię użytkową, zapewniając domownikom wygodne miejsce do pracy i odpoczynku. Na poddaszu mamy do dyspozycji dodatkowe prawie 36 m2. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna pergola dostępna z jadalni.

Wizualizacja projektu domu Flo III Wizualizacja projektu domu Flo III
Wizualizacja projektu domu Flo III Wizualizacja projektu domu Flo III

Zobacz projekt domu Flo III

Projekt domu Astrid (mała) II G2 ENERGO PLUS

Przytulny dom pełen ciepła i nowoczesnego wdzięku. Jego piękno podkreśla elegancka okładzina klinkierowa na elewacji. Jest bardzo ciepły i tani w utrzymaniu, wyposażony w energooszczędne instalacje. Przestronny parter domu został podzielony na funkcjonalne strefy, z kominkiem w centralnej części dziennej. Do zagospodarowania w przyszłości mamy ponad 30 m2 na poddaszu.

Wizualizacja projektu domu Astrid (mała) II G2 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu Astrid (mała) II G2 ENERGO PLUS
Wizualizacja projektu domu Astrid (mała) II G2 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu Astrid (mała) II G2 ENERGO PLUS

Zobacz projekt domu Astrid (mała) II G2 ENERGO PLUS

Projekt domu Simon (mały) G1

To wyjątkowy projekt domu, który idealnie odpowiada na potrzeby współczesnej rodziny. Nowoczesna bryła z pięknym klinkierem na elewacji przyciąga uwagę fantastycznym tarasem z nastrojowym kominkiem. Przytulne wnętrze jest pełne światła dzięki dużym przeszkleniom, które harmonijnie łączą dom z ogrodem. Na szczególną uwagę zasługuje otwarta strefa dzienna z salonem, kuchnią i jadalnią. Poddasze do późniejszej adaptacji to ponad 48m2 do dowolnej aranżacji.

Wizualizacja projektu domu Simon (mały) G1 Wizualizacja projektu domu Simon (mały) G1
Wizualizacja projektu domu Simon (mały) G1 Wizualizacja projektu domu Simon (mały) G1

Zobacz projekt domu Simon (mały) G1


Zobacz również:


  • Domy na czasie - zobacz nowy e-katalog!

    Tanie w budowie domy w cenie mieszkania, wygodne parterówki, domy z poddaszem do adaptacji i nowoczesne stodoły – zobaczcie jakie projekty domów są aktualnie na TOP-ie. Poznajcie nowości z kolekcji 2019 i sprawdźcie, co [...]

    Więcej
  • 5 pomysłów na dom z antresolą

    Biblioteczka, domowe kino, pokój zabaw dla dzieci, a może sypialnia? Pomysłów na aranżację antresoli jest bardzo wiele. Projekty domów z antresolą pozwalają na odpowiednie wykorzystanie kubatury pomieszczeń, a ponadto [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia