Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Kolekcja Mini – małe i tanie w budowie domy dla każdego

Projekty domów z kolekcji Mini to małe domy, które wyróżnia prosta forma i doskonała funkcjonalność. Ich powierzchnia użytkowa jest maksymalnie wykorzystana, a zastosowanie oszczędnych rozwiązań sprawia, że są szybkie i tanie w budowie, a oprócz tego bardzo komfortowe i ekonomiczne w późniejszym utrzymaniu.

Dom w cenie mieszkania

Szukając własnego lokum warto rozważyć budowę domu, której koszty będą porównywalne z zakupem mieszkania w dobrej lokalizacji, a o zaletach własnego domu chyba nie trzeba już nikogo przekonywać. Projekty domów z kolekcji Mini to gotowa propozycja na każdą kieszeń. Domy Mini posiadają prostą, zwartą bryłę, dzięki czemu świetnie odnajdą się nawet na małej i wąskiej działce. Funkcjonalnie i pomysłowo rozplanowane wnętrza, znakomicie doświetlone i skoncentrowane na codziennej wygodzie domowników to wizytówka tej kolekcji. Zastosowanie odpowiednich materiałów i energooszczędnych instalacji zapewni nie tylko szybką i tanią budowę domu, ale również niskie koszty jego eksploatacji. Zobaczcie trzy najczęściej wybierane projekty domów Mini.  

Projekt domu Mini 4

Kompaktowy dom o prostej formie, z dachem czterospadowym. Mimo swojej niewielkiej powierzchni projekt zaskakuje przestronnością i świetnie zorganizowanym wnętrzem z czytelnym podziałem stref. Chętnie wybierany zarówno przez rodziny z małymi dziećmi jak i osoby starsze szukające wygodnego domu parterowego, który będzie przytulny i tani w użytkowaniu.

Wizualizacja projektu domu Mini 4 Wizualizacja projektu domu Mini 4

Zobacz projekt domu Mini 4

Projekt domu Mini 1 G1

Mały dom z dachem czterospadowym i modnym wykończeniem elewacji. Na 79 m2 funkcjonalnie rozplanowano wygodny układ pomieszczeń. Strefa dzienna to rodzinny salon z jadalnią i kuchnią. Dodatkową atrakcją jest przytulny, zadaszony taras zachęcający do odpoczynku w ogrodzie. W strefie nocnej znalazły się trzy sypialnie i łazienka. Projekt uzupełnia toaleta, garaż i duża kotłownia.

Wizualizacja projektu domu Mini 1 G1 Wizualizacja projektu domu Mini 1 G1

Zobacz projekt domu Mini 1 G1

Projekt domu Mini 3

Ten niewielki dom idealnie wpasuje się na małą działkę. Ma wyraźny podział na strefy użytkowe i maksymalnie wykorzystaną powierzchnię. Z pozoru niewielki i skromny, w środku zaskakuje swoją funkcjonalnością i świetnie zorganizowanym wnętrzem. Dopełnieniem części wypoczynkowej domu jest zadaszony taras. Pełen komfort w parze z oszczędnością.

Wizualizacja projektu domu Mini 3 Wizualizacja projektu domu Mini 3

Zobacz projekt domu Mini 3

Oszczędność na ogrzewaniu

Wybór sposobu ogrzewania domu to jedna z najważniejszych decyzji, która wpływa na znaczną część późniejszych kosztów utrzymania. Jak zmieniają się rachunki, kiedy zamiast standardowych rozwiązań wybierzemy te energooszczędne? Zobaczcie porównanie rocznych kosztów utrzymania domu dla wersji z kotłem kondensacyjnym (projekt Mini 5) i pompą ciepła, ogrzewaniem podłogowym oraz wentylacją mechaniczną z rekuperacją (projekt Mini 5 G1 PLUS).

Zobacz projekt domu Mini 5

Zobacz projekt domu Mini 5 G1 PLUS


Zobacz również:


Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia