Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Kolekcja Mini – małe i tanie w budowie domy dla każdego

Projekty domów z kolekcji Mini to małe domy, które wyróżnia prosta forma i doskonała funkcjonalność. Ich powierzchnia użytkowa jest maksymalnie wykorzystana, a zastosowanie oszczędnych rozwiązań sprawia, że są szybkie i tanie w budowie, a oprócz tego bardzo komfortowe i ekonomiczne w późniejszym utrzymaniu.

Dom w cenie mieszkania

Szukając własnego lokum warto rozważyć budowę domu, której koszty będą porównywalne z zakupem mieszkania w dobrej lokalizacji, a o zaletach własnego domu chyba nie trzeba już nikogo przekonywać. Projekty domów z kolekcji Mini to gotowa propozycja na każdą kieszeń. Domy Mini posiadają prostą, zwartą bryłę, dzięki czemu świetnie odnajdą się nawet na małej i wąskiej działce. Funkcjonalnie i pomysłowo rozplanowane wnętrza, znakomicie doświetlone i skoncentrowane na codziennej wygodzie domowników to wizytówka tej kolekcji. Zastosowanie odpowiednich materiałów i energooszczędnych instalacji zapewni nie tylko szybką i tanią budowę domu, ale również niskie koszty jego eksploatacji. Zobaczcie trzy najczęściej wybierane projekty domów Mini.  

Projekt domu Mini 4

Kompaktowy dom o prostej formie, z dachem czterospadowym. Mimo swojej niewielkiej powierzchni projekt zaskakuje przestronnością i świetnie zorganizowanym wnętrzem z czytelnym podziałem stref. Chętnie wybierany zarówno przez rodziny z małymi dziećmi jak i osoby starsze szukające wygodnego domu parterowego, który będzie przytulny i tani w użytkowaniu.

Wizualizacja projektu domu Mini 4 Wizualizacja projektu domu Mini 4

Zobacz projekt domu Mini 4

Projekt domu Mini 1 G1

Mały dom z dachem czterospadowym i modnym wykończeniem elewacji. Na 79 m2 funkcjonalnie rozplanowano wygodny układ pomieszczeń. Strefa dzienna to rodzinny salon z jadalnią i kuchnią. Dodatkową atrakcją jest przytulny, zadaszony taras zachęcający do odpoczynku w ogrodzie. W strefie nocnej znalazły się trzy sypialnie i łazienka. Projekt uzupełnia toaleta, garaż i duża kotłownia.

Wizualizacja projektu domu Mini 1 G1 Wizualizacja projektu domu Mini 1 G1

Zobacz projekt domu Mini 1 G1

Projekt domu Mini 3

Ten niewielki dom idealnie wpasuje się na małą działkę. Ma wyraźny podział na strefy użytkowe i maksymalnie wykorzystaną powierzchnię. Z pozoru niewielki i skromny, w środku zaskakuje swoją funkcjonalnością i świetnie zorganizowanym wnętrzem. Dopełnieniem części wypoczynkowej domu jest zadaszony taras. Pełen komfort w parze z oszczędnością.

Wizualizacja projektu domu Mini 3 Wizualizacja projektu domu Mini 3

Zobacz projekt domu Mini 3

Oszczędność na ogrzewaniu

Wybór sposobu ogrzewania domu to jedna z najważniejszych decyzji, która wpływa na znaczną część późniejszych kosztów utrzymania. Jak zmieniają się rachunki, kiedy zamiast standardowych rozwiązań wybierzemy te energooszczędne? Zobaczcie porównanie rocznych kosztów utrzymania domu dla wersji z kotłem kondensacyjnym (projekt Mini 5) i pompą ciepła, ogrzewaniem podłogowym oraz wentylacją mechaniczną z rekuperacją (projekt Mini 5 G1 PLUS).

Zobacz projekt domu Mini 5

Zobacz projekt domu Mini 5 G1 PLUS


Zobacz również:


Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia