Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Kolekcja ENERGO PLUS - wybierz dom, który oszczędza

Kolekcja ENERGO PLUS to nowoczesność, funkcjonalność i najwyższy komfort w jednym. Domy z serii w standardzie wyposażyliśmy w zestaw energooszczędnych instalacji, takich jak pompa ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, a także system solarny, dzięki którym nie tylko oszczędzają energię, ale również aktywnie ją pozyskują ze źródeł naturalnych, gwarantując tym samym niskie rachunki za utrzymanie. Poznaj domy zaprojektowane z myślą o jutrze!  

Standard ENERGO PLUS 

Na energooszczędność budynku wpływa architektura, konstrukcja, izolacja oraz zastosowane instalacje. Dzięki właściwemu połączeniu wszystkich obszarów decydujących o parametrach termicznych, domy z kolekcji ENERGO PLUS tworzą całościowy system, który ogranicza straty ciepła i pozwala pozyskiwać energię ze źródeł odnawialnych.

Zobacz domy z kolekcji ENERGO PLUS

Domy, które mają wszystko 

Nowoczesne, energooszczędne i tanie w utrzymaniu – tak w trzech słowach można opisać domy z kolekcji ENERGO PLUS, które perfekcyjnie wpisują się w aktualne trendy. Dzięki zastosowaniu kompleksowych rozwiązań projekty z tej serii wyróżniają się niskim zapotrzebowaniem na energię, którą nie tylko oszczędzają, ale również aktywnie pozyskują ze źródeł naturalnych. Wizytówką domów ENERGO PLUS są szerokie przeszklenia, zacierające granicę między wnętrzem a ogrodem, a także atrakcyjne tarasy, oferujące wymarzone warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu. Projekty z kolekcji ENERGO PLUS to najwyższa jakość w najlepszym wydaniu. 

 

Zalety kolekcji ENERGO PLUS

 

·      Energooszczędny i ekologiczny charakter

·      Znakomite parametry cieplne

·      Niskie koszty utrzymania domu

·      Modny design

·      Jasne, świetliste pomieszczenia

·      Zdrowe i czyste powietrze

·      Dyskretny luksus

·      Wygoda na najwyższym poziomie

 

Partnerzy kolekcji ENERGO PLUS 

FAKRO – wiodący producent okien dachowych na świecie – prezentuje: INNOWACYJNE OKNA PIONOWE INNOVIEW.
Wielkoformatowe drzwi i okna drewniano-aluminiowe gwarantują widok, który odkrywasz na nowo przy każdym kolejnym spojrzeniu.

www.fakro.pl

Więcej

ZEHNDER ComfoSystems – efektywna wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Szeroka oferta indywidualnych rozwiązań. Kompleksowy system, centrale wentylacyjne o najwyższych standardach energetycznych. Intuicyjna obsługa, aplikacja mobilna, KNX. Możliwość 5-letniej gwarancji.

www.zehnder.pl

Więcej

VIESSMANN efektywne grzanie domu. Ciepło z gruntu, powietrza i ze słońca (system magazynowania lodu). Pompa ciepła Vitocal 200-G 7,6 kW Zasobnik buforowy Vitocell 100-E Pakiet solarny Vitosol 141-FM

www.viessmann.pl

Więcej

Purmo – nowoczesne grzejniki kolumnowe Delta Laserline łączą technologię XXI wieku z designem. Wyjątkowy profil rur, w kształcie litery D i spawanie wiązką lasera sprawia, że grzejniki są niezwykle trwałe i mają nieskazitelny wygląd.

www.purmo.pl

Więcej

BECLEVER - nowoczesne techniki osłonowe do domów energooszczędnych.

ROLETY CLEVERBOX - parametry izolacyjności termicznej potwierdzone certyfikatami niemieckiego Instytutu IFT Rosenheim oraz zaświadczeniami Biura Badawczego WERNER Beratende Ingenieure.

www.beclever.eu

Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia