Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Jesień rabatów trwa! Sprawdź aktualne promocje

Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne rabaty na najlepsze projekty domów z naszej kolekcji. Od 7 do 20 listopada mamy dla Was aż 15% zniżki na Wasze ulubione projekty - Simon G2, Mini 4, Liv 3 G2, Tanita II G2, Marcel III G2 teraz w super promocji. Nie czekaj, skorzystaj i ciesz się własnym, wymarzonym domem. Postaw na lepszą jakość życia!

Jak skorzystać z promocji?

Wybierz projekt swojego wymarzonego domu i odbierz 15% RABATU na dobry początek budowy. W prezencie otrzymasz od nas również zestaw dodatków o wartości 1800 zł za 1 zł. Nie czekaj, skorzystaj z promocji. Nasi architekci są do Twojej dyspozycji - pomogą dopasować projekt do Twojej działki, doradzą sprawdzone rozwiązania i podpowiedzą jakie materiały i instalacje warto wybrać. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 16.00. Na budowie przyda Ci się również nasza aplikacja mobiDOM, która pomoże w całym procesie inwestycji - pobierz za darmo w sklepach Google Play lub App Store i korzystaj. 

Promocja Jesień rabatów -15% trwa od 7 listopada od godz. 8.00. do 20 listopada do godz. 8.00. 

Zobacz projekty domów w promocji

Regulamin promocji (110 KB)

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia