Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Gotowe pomysły na piękny i tani dom - zobacz nowy e-katalog online

Zobacz nasz najnowszy e-katalog pełen pomysłów na piękny i tani dom w cenie mieszkania. Do wyboru projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym i hity z kolekcji domów Mini. W numerze ponadto: porady doświadczonych architektów, pomysły na aranżacje wnętrz oraz porównanie rocznych kosztów eksploatacji domu dla czteroosobowej rodziny na przykładzie projektu z poddaszem użytkowym w wersji z kotłem kondensacyjnym i wersji energooszczędnej z pompą ciepła. Zapraszamy do lektury.

Domy tanie w budowie w nowym e-katalogu 

Tanie domy, ekonomiczne zarówno w realizacji, jak i późniejszym użytkowaniu to obecnie jedne z najczęściej wybieranych projektów gotowych. W najnowszym e-katalogu przygotowaliśmy dla Was przegląd najciekawszych propozycji z naszej kolekcji, które można wybudować szybko i  w cenie mieszkania. Do wyboru: małe domy parterowe, kompaktowe projekty z poddaszem użytkowym oraz hity z kolekcji Mini. W numerze ponadto: porady doświadczonych architektów, pomysły na aranżacje wnętrz oraz porównanie rocznych kosztów eksploatacji domu dla czteroosobowej rodziny na przykładzie projektu z poddaszem użytkowym w wersji z kotłem kondensacyjnym i wersji energooszczędnej z pompą ciepła, ogrzewaniem podłogowym oraz wentylacją mechaniczną z rekuperacją.

Kliknij i zobacz nowy e-katalog "Piękne i tanie domy dla każdego"

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia