Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Garaż wolnostojący – najlepsze projekty gotowe

Garaż wolnostojący – najlepsze projekty gotowe

W dzisiejszych czasach posiadanie samochodu, zwłaszcza jeśli mieszkamy w domu za miastem jest koniecznością, dlatego własny garaż to komfort i wygoda na co dzień. Auto jest bezpieczne, a my nie musimy zmagać się m.in. z odśnieżaniem go zimą. Zobaczcie najczęściej wybierane projekty garaży z naszej kolekcji.

Zgrabnie dopasowane, wygodne i praktyczne

Garaż wolnostojący to znakomity wybór dla wszystkich, którzy oprócz komfortowego miejsca postojowego potrzebują dodatkowej powierzchni użytkowej, np. na warsztat do majsterkowania, schowek na ogrodnicze akcesoria lub sprzęt sportowy. Takie rozwiązanie wymaga nieco większej działki, ale daje nam większe możliwości aranżacyjne. Osobny garaż pozwoli również odizolować dom od hałasu i spalin. Dodatkowy plus to taki, że nie musimy go ogrzewać. Szeroki wybór projektów garaży wolnostojących pozwala dobrać garaż, aby stanowił spójną i estetyczną całość z domem i działką. Zobaczcie popularne projekty garaży wolnostojących, które dopasujemy do wybranych projektów domów z naszej kolekcji.

Projekt garażu G20

Obszerny garaż na dwa samochody wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem gospodarczym. Z powodzeniem znajdzie się tutaj miejsce także na rowery czy sprzęt ogrodniczy. Zmieścimy także regały i możemy wygospodarować miejsce na kącik majsterkowicza. Do wykorzystanie jest ponadto powierzchnia na strychu. Garaż ten efektownie skomponuje się m.in. z projektem domu Glen.

Wizualizacja projektu garażu G20 Wizualizacja projektu garażu G20
Wizualizacja projektu domu Glen Wizualizacja projektu domu Glen

Zobacz projekt garażu G20

Projekt garażu G25 w.II

To komfortowy parking dla dwóch samochodów – miejsce w garażu i pod wiatą. Dodatkowo mamy tutaj zadaszoną strefę rekreacyjną, która pozwoli spędzić mile czas także podczas bardziej kapryśnej pogody. Ten garaż świetnie sprawdzi się w towarzystwie takich projektów domów jak Mini 4, Florenc czy Andrea.

Wizualizacja projektu garażu G25 w.II Wizualizacja projektu garażu G25 w.II
Wizualizacja projektu domu Florenc Wizualizacja projektu domu Florenc

Zobacz projekt garażu G25 w.II

Projekt garażu G31 (z wiatą)

Praktyczna przestrzeń dająca wiele możliwości. Na parterze znajduje się obszerny garaż na dwa samochody z dodatkową strefą gospodarczą, a także wiata na jeden samochód oraz zadaszony taras z kominkiem. Poddasze składające się z pokoju, kuchni i łazienki może być dodatkową przestrzenią mieszkalną lub np. zaciszną pracownią. Bryła i wykończenie garażu komponuje się z projektami domów Eryk, Tori III, Karmela.

Wizualizacja projektu garażu G31 (z wiatą) Wizualizacja projektu garażu G31 (z wiatą)
Wizualizacja projektu domu Karmela Wizualizacja projektu domu Karmela

Zobacz projekt garażu G31 (z wiatą)

Projekt garażu G17

Garaż jednostanowiskowy o klasycznej bryle. Jego duża powierzchnia pozwala wykorzystać wnętrze także jako składzik. Wygodne, dodatkowe, boczne wejście ułatwia domownikom dostęp do przechowywanych sprzętów i narzędzi. Budynek będzie pasował do klasycznej architektury takich projektów jak m.in.: Beatka, Celinka czy Syrenka.

Wizualizacja projektu garażu G17 Wizualizacja projektu garażu G17
Wizualizacja projektu domu Beatka Wizualizacja projektu domu Beatka

Zobacz projekt garażu G31 (z wiatą)

Projekt garażu G37

Powierzchnia tego garażu jednostanowiskowego pomieści wygodnie nie tylko spory samochód, ale także rowery i sprzęt ogrodniczy. Znajdzie się tutaj także miejsce na pojemne regały. Dodatkowa przestrzeń do przechowywania dostępna jest na strychu. Ten garaż pasuje np. do projektu domu Anabela.

Wizualizacja projektu garażu G37 Wizualizacja projektu garażu G37
Wizualizacja projektu domu Anabela Wizualizacja projektu domu Anabela

Zobacz projekt garażu G37

Projekt garażu G23

Ten garaż z płaskim dachem pozwoli komfortowo zaparkować samochód i jest na tyle kompaktowy, że zmieścimy go na wąskiej części naszej działki. Znajdziemy w nim również pomieszczenie gospodarcze, które posiada bezpośrednie wyjście na zewnątrz. Garaż swoją bryłą będzie wspaniałym dopełnieniem projektów domów z płaskim dachem np. EX 7 (z wiatą), czy EX 6 (z wiatą).

Wizualizacja projektu garażu G23 Wizualizacja projektu garażu G23
Wizualizacja projektu domu EX 6 (z wiatą) soft. Wizualizacja projektu domu EX 6 (z wiatą) soft.

Zobacz projekt garażu G23

Projekt garażu G15

Jest to garaż jednostanowiskowy z dodatkową przestrzenią gospodarczą. Prosta klasyczna bryła z dachem dwuspadowym została wzbogacona ciekawym zadaszeniem, które akcentuje bramę wjazdową. Nad miejscem postojowym, na antresoli znajduje się dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Garaż będzie świetnym dopełnieniem projektów domów takich jak: Julek, Mati czy Tim.

Wizualizacja projektu garażu G15 Wizualizacja projektu garażu G15
Wizualizacja projektu domu Mati Wizualizacja projektu domu Mati

Zobacz projekt garażu G15


Zobacz także:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia