Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Foto KONKURS - startuje letnia edycja!

Zapraszamy do kolejnej edycji naszego konkursu fotograficznego. Pokaż nam swój wymarzony dom i zgarnij atrakcyjne nagrody! Do wygrania bon na zakupy tekstyliów w sklepie www.dekoria.pl, rabat na zakup systemu tarasowego firmy ProDeck oraz bon na zakupy w sklepie www.picturewall.pl – czekamy na zdjęcia Waszych wspaniałych domów.

Zasady konkursu

Zrób zdjęcia swojego wymarzonego domu (co najmniej 3), zrealizowanego na podstawie projektu z naszej kolekcji i prześlij je na adres: konkurs@archipelag.pl

Konkurs trwa do 10 września 2018 r.

Regulamin fotoKONKURSU (680 KB)

Do wygrania

I nagroda: bon na zakupy tekstyliów w sklepie internetowym www.dekoria.pl o wartości 1000 zł brutto od firmy Franc Textil Sp. z o. o.

II nagroda: bon na rabat w wysokości 20% na zakup systemu tarasowego od firmy ProDeck Sp. z o.o. oraz  bon na zakupy w sklepie internetowym www.picturewall.pl o wartości 200 zł brutto od firmy Promax II s.c.

III nagroda:  bon na zakupy w sklepie internetowym www.picturewall.pl o wartości 200 zł brutto od firmy Promax II s.c.

Partnerzy konkursu

Dekoria – polska marka, która od 25 lat tworzy europejskie wnętrza. To jeden z największych sklepów internetowych w branży dekoracji wnętrz, który oferuje ponad 50 tys. niepowtarzalnych produktów tekstylnych, gotowych oraz szytych na miarę, jak również mebli, dekoracji i wszystkiego, co niezbędne aby nadać dobry styl wnętrzom. To również źródło inspiracji, aranżacji i pomysłów na to, jak odmienić każde wnętrze. Dekoria od lat znajduje się w gronie przedsiębiorstw cieszących się zaufaniem klientów. ( „Laur Konsumenta 2018”, „Top Marka 2017”, „Super Marka 2016”). www.dekoria.pl

ProDeck to renomowany producent desek kompozytowych, którego produkty spełniają wyśrubowane, europejskie normy. Staramy się wciąż rozwijać i oferować Klientom coraz bardziej zaawansowane produkty, na które udzielamy wieloletniej gwarancji. Jesteśmy lokalnym producentem działającym na skalę międzynarodową. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji możemy oferować swoje produkty Klientom z całej Polski, a także odbiorcom zagranicznym. Do Państwa dyspozycji pozostaje ponad 300 wyspecjalizowanych punktów sprzedaży. www.prodeck.pl

Picturewall.pl jest częścią drukarni wielkoformatowej Promax II s.c., istniejącej od ponad 20 lat na rynku. Firma specjalizuje się w produkcji fototapet, obrazów i naklejek, które są tworzone na miejscu, w profesjonalnej drukarni cyfrowej. W sklepie internetowym www.picturewall.pl możesz stworzyć indywidualny projekt według własnych wymagań oraz potrzeb, szybko i łatwo odmieniając swoją ścianę i klimat wnętrza. Firma Picturewall.pl działa według europejskich standardów jakości i technologii przyjaznej dla środowiska. https://picturewall.pl/

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia