Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Domy Rodzinne dla każdego – nasz nowy katalog już w sprzedaży

Ponad 120 najlepszych projektów, domy w cenie mieszkania, energooszczędna kolekcja ENERGO PLUS, a także inspirujące wnętrza i porady ekspertów – to wszystko czeka na Was w nowym wydaniu naszego katalogu „Domy Rodzinne”. Cena tylko 5 zł.

 

Domy oszczędne od podstaw 

W najnowszym katalogu „Domy Rodzinne” przygotowaliśmy dla Was ponad 120 najlepszych projektów z naszej kolekcji. W numerze czekają na Was m.in.: domy parterowe, z poddaszem użytkowym, z poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej – do wyboru propozycje w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, w tym opcje z garażem, bez garażu lub wersje z wiatą. Waszej uwadze polecamy wyróżnioną kolekcję ENERGO PLUS, czyli projekty domów w standardzie wyposażone w komplet energooszczędnych instalacji: pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny. 

Najlepsze z najlepszych 

Wszystkie projekty prezentowane w naszym najnowszym katalogu spełniają nowe warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie od 2017 roku, a niektóre nawet wyprzedzają wymagania przepisów, plasując się w normach przewidzianych na rok 2021. W numerze odnajdziecie również informacje na temat nowelizacji Rozporządzenia, aktualnych programów dopłat oraz praktyczne porady, dzięki którym wymarzony dom będzie dla Was oszczędzał. W najnowszym wydaniu nie zabrakło atrakcyjnych hitów z naszej kolekcji, w katalogu czekają na Was m.in.: projekt domu Simon G2, Liv 3 G2 ENERGO PLUS, Kornel V ENERGO oraz idealny reprezentant aktualnych trendów – dom z okładki, Nikolas G1. 

Nasz najnowszy katalog „Domy Rodzinne” w cenie 5 zł jest dostępny w sieci salonów Empik, InMedio, Relay, Kolporter i Ruch. Polecamy i zapraszamy do lektury.

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG 


To również może Cię zainteresować:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia