Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Domy Rodzinne dla każdego – nasz nowy katalog już w sprzedaży

Ponad 120 najlepszych projektów, domy w cenie mieszkania, energooszczędna kolekcja ENERGO PLUS, a także inspirujące wnętrza i porady ekspertów – to wszystko czeka na Was w nowym wydaniu naszego katalogu „Domy Rodzinne”. Cena tylko 5 zł.

 

Domy oszczędne od podstaw 

W najnowszym katalogu „Domy Rodzinne” przygotowaliśmy dla Was ponad 120 najlepszych projektów z naszej kolekcji. W numerze czekają na Was m.in.: domy parterowe, z poddaszem użytkowym, z poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej – do wyboru propozycje w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, w tym opcje z garażem, bez garażu lub wersje z wiatą. Waszej uwadze polecamy wyróżnioną kolekcję ENERGO PLUS, czyli projekty domów w standardzie wyposażone w komplet energooszczędnych instalacji: pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny. 

Najlepsze z najlepszych 

Wszystkie projekty prezentowane w naszym najnowszym katalogu spełniają nowe warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie od 2017 roku, a niektóre nawet wyprzedzają wymagania przepisów, plasując się w normach przewidzianych na rok 2021. W numerze odnajdziecie również informacje na temat nowelizacji Rozporządzenia, aktualnych programów dopłat oraz praktyczne porady, dzięki którym wymarzony dom będzie dla Was oszczędzał. W najnowszym wydaniu nie zabrakło atrakcyjnych hitów z naszej kolekcji, w katalogu czekają na Was m.in.: projekt domu Simon G2, Liv 3 G2 ENERGO PLUS, Kornel V ENERGO oraz idealny reprezentant aktualnych trendów – dom z okładki, Nikolas G1. 

Nasz najnowszy katalog „Domy Rodzinne” w cenie 5 zł jest dostępny w sieci salonów Empik, InMedio, Relay, Kolporter i Ruch. Polecamy i zapraszamy do lektury.

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG 


To również może Cię zainteresować:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia