Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Domy małe i tanie w budowie zobacz nowy e-katalog online

Domy małe i tanie w budowie, gotowe projekty domów do 70 m² powierzchni zabudowy, które można budować bez pozwolenia, TOP projekty małych domów Mini i Mini PLUS oraz trendy w architekturze i designie na rok 2022 – to wszystko czeka na Was w naszym nowym e-katalogu. W numerze ponadto: zmiany w Prawie Budowlanym oraz porady architektów jak wybudować dom, który będzie tani w realizacji i eksploatacji. Zapraszamy do lektury.

Nowy e-katalog z najlepszymi projektami małych domów 

Własny, nawet nieduży dom to zdecydowanie większy komfort życia, niezależność oraz prywatny kawałek zieleni, który będzie cieszyć każdego dnia. Od 3 stycznia 2022 r. bez pozwolenia można budować domy do 70 mpowierzchni zabudowy, które z założeń ustawy mają być małe i proste w konstrukcji. Jest to szansa, żeby zamienić mieszkanie na przytulny dom dla rodziny. Jakie są szczegóły zmian w Prawie Budowlanym? Jak wybudować dom, który będzie tani w realizacji i eksploatacji? Na co zwrócić uwagę podczas wyboru projektu? Co jest kluczem do oszczędności? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym e-katalogu. W numerze przygotowaliśmy dla Was ponadto gotowe projekty domów do 70 mpowierzchni zabudowy, które można wybudować w uproszczonej procedurze na zgłoszenie, a także nasze najpopularniejsze projekty małych domów Mini i Mini PLUS oraz nowości z kolekcji DOMY 21. W e-katalogu znajdziecie również inspirujące aranżacje wnętrz.

Zobacz nowy e-katalog ARCHIPELAG małe i tanie domy trendy 2022

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia