Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

BLACK WEEK 23% rabatu na wszystkie projekty domów!

Zaczynamy BLACK WEEK! Aż 23% RABATU na wszystkie projekty domów! Nowoczesne projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym, poddaszem do adaptacji i piętrowe, tanie w budowie domy na małą i wąską działkę, popularne nowoczesne stodoły i bliźniaki - teraz wszystkie taniej. Promocja trwa do 29.11. Nie czekaj, skorzystaj już dziś. Spełnij marzenie o własnym domu z tarasem i ogrodem. U nas zyskujesz najwięcej! Potrzebujesz pomocy w wyborze projektu? Nasi doświadczeni architekci są dyspozycji - napisz lub zadzwoń. 

Jak skorzystać z promocji? 

Wybierz projekt swojego wymarzonego domu i odbierz 23% RABATU przy zamówieniu 

W prezencie otrzymasz od nas również zestaw dodatków o wartości 1800 zł 

Promocja trwa od 22 listopada od godz. 8.00. do 29 listopada do godz. 23.59.

Bezpłatne konsultacje z architektem 

Pomoc architekta w wyborze projektu. Chcesz sprawdzić czy dany projekt będzie pasował na Twoją działkę lub skonsultować się w zakresie instalacji, materiałów i technologii? Nasi doświadczeni architekci są do Twojej dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00. do 16.00. 

Kontakt

tel.: 71 798 38 00

e-mail: biuro@archipelag.pl

Projekty domów w promocji

Regulamin promocji (127 KB)

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia