Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

21% rabatu na projekty domów ENERGO PLUS - przedłużamy promocję

Domy energooszczędne w super promocji! Tylko teraz projekty ENERGO PLUS i Mini PLUS z mega rabatem 21%. Skorzystaj z promocji i kup projekt swojego wymarzonego domu z super zniżką. Gwarancja spełnienia warunków WT 2021, komplet energooszczędnych instalacji w standardzie, najwyższy komfort cieplny i użytkowy - wybierz dom oszczędny od podstaw. Projekty domów ENERGO PLUS i MIni PLUS dostępne tylko u nas! 

Jak skorzystać z promocji?

Wybierz projekt swojego wymarzonego domu energooszczędnego ENERGO PLUS lub MIni PLUS i odbierz 21% RABATU na dobry początek budowy. W prezencie otrzymasz od nas również zestaw dodatków o wartości 1800 zł za 1 zł. Nie czekaj, skorzystaj z promocji. Gwarantujemy kompleksową obsługę i najlepszą dokumentację na rynku.  Oprócz najlepszych projektów gotowych oferujemy bezpłatne porady doświadczonych architektów i darmową aplikację mobiDOM, która pomoże w całym procesie inwestycji. 

Promocja trwa od 16 stycznia od godz. 8.00. do 2 czerwca 2020 r. do godz. 8.00.  

Projekty domów energooszczędnych ENERGO PLUS i Mini PLUS w standardzie są wyposażone w pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny lub fotowoltaikę. Wyróżniają się również znakomitym dociepleniem i maksymalnym doświetleniem wszystkich pomieszczeń, dzięki czemu mieszka się w nich niezwykle przyjemnie i wygodnie. Domy ENERGO PLUS już dziś spełniają wszystkie wymagania Warunków Technicznych, które będą obowiązywały od 2021, zyskujesz więc pewność, że wybierając projekt z tej serii inwestujesz w najlepsze, sprawdzone rozwiązania i bezpieczną przyszłość.

*  W przypadku niektórych wersji ww. projektów, czas oczekiwania na dokumentację może być dłuższy niż 2-3 dni robocze, termin ustalany przy zamówieniu.

Zobacz projekty domów ENERGO PLUS w promocji

Regulamin promocji (133 KB)

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia