Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

5 najciekawszych realizacji naszych topowych projektów domów

Zrealizowanie własnego, wymarzonego domu to nie lada wydarzenie w każdej rodzinie. Dziękujemy wszystkim inwestorom, którzy zechcieli podzielić się z nami zdjęciami ze swoich realizacji. Zobaczcie galerię zdjęć najpiękniejszych domów.


Projekt domu Seweryna G2

To dom o tradycyjnej architekturze z pięknie wykończoną elewacją. Rzeźbiony dach i wole oka są jego doskonałym dopełnieniem. Wnętrze to komfortowa przestrzeń dająca wiele możliwości aranżacji. Na uwagę zasługuje sypialnia główna z własną łazienką i garderobą oraz z bezpośrednim dostępem do ogrodu znajdująca się na parterze, a także klimatyczny, zadaszony taras.

Wizualizacja projektu domu Seweryna G2 Wizualizacja projektu domu Seweryna G2
Realizacja projektu domu Seweryna G2 Realizacja projektu domu Seweryna G2

Zobacz projekt domu Seweryna G2

Więcej zdjęć z realizacji projektu domu Seweryna G2

Zobacz pozostałe realizacje projektu domu Seweryna G2

Projekt domu Liv 3 G2

Wyjątkowy dom w naszej kolekcji cieszący się niesłabnącą popularnością od kilku lat – bardzo słoneczny, jasny i przytulny dzięki wielu przeszkleniom, a także niezwykle komfortowy w codziennym użytkowaniu. Przestronny salon harmonijnie łączy się z tarasem, tworząc wyjątkowo klimatyczną strefę wypoczynkową.

Wizualizacja projektu domu Liv 3 G2 Wizualizacja projektu domu Liv 3 G2
Realizacja projektu domu Liv 3 G2 Realizacja projektu domu Liv 3 G2

Zobacz projekt domu Liv 3 G2

Więcej zdjęć z realizacji projektu domu Liv 3 G2

Zobacz pozostałe realizacje projektu Liv 3 G2

Projekt domu Teodor G2 (wersja A)

Przestronny dom z dużymi przeszkleniami, którego wizytówką jest piękna i ponadczasowa elewacja z klinkieru. Współczesny charakter domu podkreślają modne dodatki. Komfortowe i funkcjonalne wnętrze zapewnia mieszkańcom wygodę i intymność, a dwa wyjątkowe tarasy tworzą idealne warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Wizualizacja projektu domu Teodor G2 (wersja A) Wizualizacja projektu domu Teodor G2 (wersja A)
Wizualizacja projektu domu Teodor G2 (wersja A) Wizualizacja projektu domu Teodor G2 (wersja A)

Zobacz projekt domu Teodor G2 (wersja A)

Zobacz realizację projektu domu Teodor G2 (wersja A)

Projekt domu Glen

Nowoczesny i wygodny dom dla współczesnej rodziny. Atrakcyjna bryła z pięknym drewnem na elewacji skrywa w sobie przestronne, funkcjonalne i wspaniale doświetlone wnętrze. Reprezentacyjny salon połączony z jadalnią łączy się bezpośrednio z przylegającym tarasem i ogrodem, zapewniając mieszkańcom stały kontakt z naturą.

Wizualizacja projektu domu Glen Wizualizacja projektu domu Glen
Realizacja projektu domu Glen Realizacja projektu domu Glen

Zobacz projekt domu Glen

Więcej zdjęć z realizacji projektu domu Glen

Zobacz pozostałe realizacje z projektu domu Glen

Projekt domu Kornelia II G2 Leca®DOM

Elegancki i przytulny dom, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów – bardzo funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu. Szerokie przeszklenia w salonie oraz drzwi balkonowe w dwóch sypialniach otwierają wnętrze na otaczający ogród i pięknie rozświetlają pomieszczenia. Wyjątkowym atutem domu jest obszerne poddasze do późniejszej adaptacji, które można zaaranżować w dowolny sposób.

Wizualizacja projektu domu Kornelia II G2 Leca®DOM Wizualizacja projektu domu Kornelia II G2 Leca®DOM
Realizacja projektu domu Kornelia II G2 Leca®DOM Realizacja projektu domu Kornelia II G2 Leca®DOM

Zobacz projekt domu Kornelia II G2 Leca®DOM

Zobacz realizację projektu domu Kornelia II G2 Leca®DOM


Zobacz również:


  • Edek - realizacja projektu

    Dom Edek to szlachetna elegancja, swoboda przestrzeni i wnętrze maksymalnie skoncentrowane na codziennej wygodzie domowników. Dużym atutem projektu jest rewelacyjnie zorganizowana strefa wypoczynkowa z pięknym salonem [...]

    Więcej
  • Selena G2 - realizacja projektu

    Selena G2 to dom dla wszystkich miłośników nowoczesnej elegancji oraz przytulnych i jasnych pomieszczeń. Funkcjonalne i wygodne wnętrze zapewnia domownikom komfort użytkowy na najwyższym poziomie. Zapraszamy do galerii [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia