Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

5 letnich nowości – projekty domów dla każdego

Nowoczesne, funkcjonalne, przestronne i jednocześnie piękne i ekonomiczne – takie są nasze najnowsze projekty domów. Znajdziecie wśród nich domy parterowe i z poddaszem użytkowym, z garażem, bez garażu, z dodatkową powierzchnią np. w formie strychu lub pralni.  Dla miłośników  zadaszonych tarasów z kominkiem i domów z atrakcyjną pergolą też mamy gotowe propozycje. Zobaczcie 5 naszych najnowszych projektów domów!


1. Projekt domu Mini 8 w. II G1

To projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym o tradycyjnej bryle, z klasyczną i elegancką bielą na elewacji. Bardzo rodzinny i przytulny dom z funkcjonalnym i nowoczesnym wnętrzem. Największym atutem domu jest jego taras – częściowo zadaszony wyjątkową pergolą, nad którą dodatkowo znajduje się kameralny balkon dostępny z głównej sypialni.

Wizualizacja projektu domu Mini 8 w. II G1 Wizualizacja projektu domu Mini 8 w. II G1

Zobacz projekt domu Mini 8 w. II G1

2. Projekt domu Mini 4 w. II

Kompaktowy dom parterowy z komfortowym wnętrzem oraz znakomitym układem funkcjonalnym. Ekonomiczny w budowie i użytkowaniu. Jego nowoczesny charakter podkreśla eleganckie wykończenie elewacji wzbogacone okładziną drewnianą. Jedną z najatrakcyjniejszych części domu jest pięknie zadaszony taras z kominkiem zewnętrznym.

Wizualizacja projektu domu Mini 4 w. II Wizualizacja projektu domu Mini 4 w. II

Zobacz projekt domu Mini 4 w. II

3. Projekt domu Mini 4 PLUS

Jest to nowoczesny, przytulny i energooszczędny projekt domu parterowego. Jego zwarta bryła z pięknie wykończoną elewacją kryje w sobie przestronne, optymalnie doświetlone wnętrze, a zadaszony taras płynnie łączy salon z ogrodem. Dom w standardzie posiada energooszczędne instalacje: pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją i panele fotowoltaiczne.

Wizualizacja projektu domu Mini 4 PLUS Wizualizacja projektu domu Mini 4 PLUS

Zobacz projekt domu Mini 4 PLUS

4. Projekt domu Daga

To funkcjonalny projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym o prostej, klasycznej formie, który wybudujemy w cenie mieszkania. Jego przestronne wnętrze posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Piękny taras oraz dwa balkony na poddaszu zapewnią komfortowy odpoczynek w zaciszu własnego ogrodu.

Wizualizacja projektu domu Daga Wizualizacja projektu domu Daga

Zobacz projekt domu Daga

5. Projekt domu Mini 8 G1

Ten projekt domu spełni wszystkie oczekiwania współczesnej rodziny – jest tani i prosty w budowie, przestronny, funkcjonalny, a oprócz tego czytelnie podzielony na strefy użytkowe. Na parterze mieści się rodzinna część wspólna, która dzięki szerokim przeszkleniom płynnie łączy się z tarasem i ogrodem. Przestronne poddasze to sypialnie domowników, garderoba i łazienka. Wykorzystano także przestrzeń nad garażem, planując tutaj praktyczny strych.

Wizualizacja projektu domu Mini 8 G1 Wizualizacja projektu domu Mini 8 G1

Zobacz projekt domu MIni 8 G1


Zobacz również:


  • 5 małych domów z dodatkowym pokojem na parterze

    Dodatkowy pokój na parterze to wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy często gościmy w domu rodzinę lub przyjaciół. To także świetna opcja dla inwestorów, którzy prowadzą działalność gospodarczą [...]

    Więcej
  • 5 najpopularniejszych domów z poddaszem do adaptacji

    Komfort, możliwość podzielenia inwestycji na etapy, swoboda aranżacji i oszczędności w trakcie budowy to tylko niektóre atuty decydujące o stale rosnącej popularności domów z poddaszem do późniejszej adaptacji [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia