Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

3 małe (do 100 m2) gotowe projekty domów energooszczędnych ENERGO PLUS

Wybierając projekt domu inwestorzy coraz częściej decydują się na energooszczędne rozwiązania.  Także w domach o mniejszej powierzchni, zastosowanie pompy ciepła czy rekuperacji staje się bardzo popularne. Zobaczcie trzy wyjątkowe projekty domów o powierzchni do 100 m2, które w standardzie mają energooszczędne instalacje.

Nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne

Projekty z kolekcji ENERGO PLUS to domy, które oszczędzają dla swoich właścicieli i spełniają normy WT na rok 2021. Zaprojektowano w nich energooszczędne rozwiązania instalacyjne, ale także maksymalne docieplenie i szerokie przeszklenia. W standardzie takiego projektu jest pompa ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, ogrzewanie podłogowe, instalacja solarna lub fotowoltaiczna. Niższe koszty ogrzewania, zdrowy mikroklimat wnętrza i ekologiczny charakter to tylko niektóre powody, dla których warto wybrać dom ENERGO PLUS. Zastosowanie energooszczędnych instalacji podnosi także wartość nieruchomości. Projekty domów ENERGO PLUS pozyskują energię ze źródeł odnawialnych i nie emitują szkodliwego CO2. a wszystko to idzie w parze z nowoczesną architekturą oraz funkcjonalnym i wygodnym wnętrzem. Przedstawiamy trzy projekty domów ENERGO PLUS, które pokazują, że nie potrzeba dużej powierzchni, aby stworzyć funkcjonalne, przytulne i energooszczędne miejsce do zamieszkania.

 1. Projekt domu Ralf II G1 ENERGO PLUS

To mały dom parterowy o nowoczesnym wyglądzie. Dach bez okapu oraz kamień i drewno na elewacji dodają mu wyjątkowego, eleganckiego charakteru. Wnętrze ma funkcjonalny układ i wygodny podział na strefy. Pięknie doświetlona strefa dzienna została dopełniona przytulnym, zadaszonym tarasem otwierającym dom na otaczający ogród.

Wizualizacja projektu Ralf II G1 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu Ralf II G1 ENERGO PLUS

Zobacz projekt domu Ralf II G1 ENERGO PLUS

Projekt domu Astrid (mała) II G2 ENERGO PLUS

Projekt domu parterowego z poddaszem do późniejszej adaptacji daje nam możliwość dostosowania go do zmieniających się wraz z upływem lat potrzeb rodziny. Poddasze możemy zaaranżować w dowolny sposób i nie musimy tego robić od razu. Przestronny parter domu został podzielony na funkcjonalne strefy. Dom jest bardzo przytulny, a jego piękno podkreśla elegancka okładzina klinkierowa na elewacji.

Wizualizacja projektu domu Astrid (mała) II G2 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu Astrid (mała) II G2 ENERGO PLUS

Zobacz projekt domu Astrid (mała) II G2 ENERGO PLUS

3. Projekt domu Eryk ENERGO PLUS

Ten dom urzeka prostą i klasyczną bryłą oraz eleganckim i ciepłym wykończeniem elewacji. Wnętrze jest wyraźnie podzielone na strefy, zapewniając domownikom pełen komfort użytkowania. Szerokie przeszklenia w salonie naturalnie łączą go z tarasem i ogrodem. Nowoczesność tego projektu podkreślają trzy żaluzje zewnętrzne, które pozwalają regulować nasłonecznienie na tarasie wokół sypialni i jednocześnie są ozdobą elewacji ogrodowej.

Wizualizacja projektu domu Eryk ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu Eryk ENERGO PLUS

Zobacz projekt domu Eryk ENERGO PLUS


Zobacz również:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia