Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

21% rabatu na projekty domów ENERGO PLUS

Projekty z naszych autorskich kolekcji ENERGO PLUS, Mini PLUS i MODERN PLUS z rabatem 21%. Skorzystaj z promocji i kup projekt swojego wymarzonego domu z super zniżką. Gwarancja spełnienia warunków WT 2021, komplet energooszczędnych instalacji w standardzie, najwyższy komfort cieplny i użytkowy - wybierz dom oszczędny od podstaw. Projekty domów z pompą ciepła i wentylacją mechaniczną z rekuperacją.

Jak skorzystać z promocji?

Wybierz projekt swojego wymarzonego domu energooszczędnego ENERGO PLUS lub MIni PLUS i odbierz 21% RABATU na dobry początek budowy. W prezencie otrzymasz od nas również zestaw dodatków o wartości 1800 zł za 1 zł. Nie czekaj, skorzystaj z promocji. Gwarantujemy kompleksową obsługę i najlepszą dokumentację na rynku oraz bezpłatne porady doświadczonych architektów

Rabat obowiązuje do 30 czerwca 2023 r. do godz. 23.59.  

Projekty domów energooszczędnych ENERGO PLUS, Mini PLUS i MODERN PLUS w standardzie są wyposażone w pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny lub fotowoltaikę. Wyróżniają się również znakomitym dociepleniem i maksymalnym doświetleniem wszystkich pomieszczeń, dzięki czemu mieszka się w nich niezwykle przyjemnie i wygodnie. 

Domy ENERGO PLUS spełniają wszystkie wymagania Warunków Technicznych, które obowiązują od 2021, zyskujesz więc pewność, że wybierając projekt z tej serii inwestujesz w najlepsze, sprawdzone rozwiązania i bezpieczną przyszłość.

*  W przypadku niektórych wersji ww. projektów, czas oczekiwania na dokumentację może być dłuższy niż 2-3 dni robocze, termin ustalany przy zamówieniu.

Zobacz projekty domów ENERGO PLUS w promocji

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia