Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekty domów ARCHIPELAG - Garaż G25 (w. II)
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Garaż G25 (w. II)
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Garaż G25 (w. II)
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Garaż G25 (w. II)

Realizacja: Garaż G25 (w. II)

  • Lokalizacja okolice Zgorzelca
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji  

Opis:

Prezentowana realizacja garażu jednostanowiskowego G25 (wersja II) powstała na działce obok budynku Ksenia G1, wybudowanego w okolicach Zgorzelca. Właściciele zrezygnowali z grilla z kominem oraz wnęki na drewno.

Budynek G25 to garaż jednostanowiskowy z wiatą samochodową. Zadaszona przestrzeń rekreacyjna i grill zewnętrzny stanowią wspaniałe miejsce do wypoczynku i spotkań z najbliższymi. Z tyłu budynku przewidziano miejsce na składowanie drewna. Dodatkowo zaprojektowane zostało wyjście na niewielki strych.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia