Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Wacław G2

  • Lokalizacja  
  • Inwestor Prywatny
  • Data realizacji 2013

Opis:

Realizacja domu Wacław G2 imponuje oryginalną formą oraz ergonomicznym układem funkcjonalnym. Wyjątkowy charakter domu został zaakcentowany przez finezyjnie zaokrąglone okna, rozrzeźbioną bryłę oraz falistą linię dachu. Elewację wykończono w duchu surowej elegancji – śnieżnobiały tynk subtelnie kontrastuje z surową urodą kamienia i ciemnym odcieniem stolarki okiennej. Uwagę przyciąga pięknie wykonany dach, na którym dumnie połyskuje dachówka karpiówka.

Inwestorzy wykonali kilka zmian w projekcie gotowym, m.in. zmodyfikowali kształt i lokalizację okien, zrezygnowali z fali w dachu nad garażem oraz zlikwidowali kominek zewnętrzny. Zmianie uległo także zadaszenie nad tarasem.

Wewnątrz czekają na domowników przytulne pomieszczenia funkcjonalnie rozplanowane między strefą dzienną i nocną. Dzięki szerokim przeszkleniom do pomieszczeń dociera imponująca porcja dziennego światła, a wnętrza wypełnione są dobrą, słoneczną energią, mającą pozytywny wpływ na stan ducha domowników. Na uwagę zasługuje także zadbany ogród z perfekcyjnie wytyczonymi ścieżkami i podjazdem. 

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia