Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Seweryna (mała) G2

  • Lokalizacja  
  • Inwestor Prywatny
  • Data realizacji 2015

Opis:

Seweryna (mała) G2 to dom stworzony z myślą o inwestorach ceniących oryginalną architekturę oraz sprawdzone i wygodne rozwiązania. Niepowtarzalny charakter projektu buduje rozrzeźbiony dach z lukarnami w kształcie wolich oczu, które nie tylko zdobią, ale także powiększają powierzchnię pomieszczeń na poddaszu. 

Projekt domu Seweryna G2

Wnętrze domu Seweryna (mała) G2 zostało zaplanowane z troską o ergonomię i codzienną wygodę mieszkańców. Dużym atutem projektu jest otwarta część dzienna – kuchnia połączona z jadalnią i reprezentacyjnym pokojem dziennym. Naturalnym przedłużeniem tej strefy jest zadaszony taras, który w ciepłe dni pełni funkcję salonu na świeżym powietrzu. Na uwagę zasługuje przestronny gabinet oraz kotłownia, która dzięki swoim optymalnym rozmiarom pozwala na zastosowanie dowolnego źródła ciepła. Projekt zachyca dużą ilością okien – pozwalają one słońcu swobodnie wnikać do wnętrza i wypełniać pomieszczenia jasną energią i pozytywną atmosferą. 

Realizacja 

Prezentowana realizacja projektu Seweryna (mała) G2 została ukończona w 2015 roku. Dom przyciąga uwagę piękną elewacją – jasna barwa tynku harmonijnie łączy się z klinkierowymi detalami oraz ciemną dachówką. Inwestorzy ograniczyli ilość zmian w projekcie do minimum, dzięki czemu dom zachował swój oryginalny charakter. Najważniejszą znaczącą modyfikacją jest wykonanie piwnicy – to sprawiło, że budynek został delikatnie podwyższony, a w części ogrodowej powstała bardzo efektowna skarpa obsadzona iglakami. Zmianie uległa także wielkość i ilość okien – właściciele zrezygnowali m.in. z pionowych przeszkleń w gabinecie oraz w wykuszu na rzecz okien o standardowej wysokości.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia