Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekty domów ARCHIPELAG - Sandra
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Sandra
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Sandra
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Sandra
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Sandra
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Sandra
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Sandra

Realizacja: Sandra

  • Lokalizacja województwo podkarpackie
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2007

Opis:

"Sandra" zwraca uwagę klasyczną, acz niebanalną bryłą i falującym, sprawiającym wrażenie lekkości dachem. Przez przeszklenia o wyjątkowo rozległej powierzchni od strony ogrodu do środka wpada bardzo dużo naturalnego światła, rozjaśniającego wnętrze reprezentacyjnego salonu z kominkiem. Obok kuchni zaprojektowano praktyczną spiżarnię, ponadto w strefie dziennej zaplanowano pokój gościnny. Na parterze znajdują się także dwie sypialnie i duża łazienka. Poddasze przeznaczono na strefę nocną - z sypialniami dla dzieci, łazienką i strychem. Prezentowana realizacja powstała w 2007 roku województwie podkarpackim. W elewacji ogrodowej właściciele zdecydowali się na likwidację ozdobnego słupa, zmieniono także kształt fali dachowej i usytuowanie okien połaciowych.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia