Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Ofelia G1

  • Lokalizacja  
  • Inwestor Prywatny
  • Data realizacji 2012

Opis:

Dom Ofelia G1 został zaprojektowany z myślą o inwestorach ceniących tradycyjną architekturę i funkcjonalne wnętrza. Strefę wejściową zaakcentowano lukarną wspartą na delikatnych kolumnach, które przywodzą na myśl klimat dziewiętnastowiecznych dworków szlacheckich. Na elewacji zastosowano subtelny minimalizm – jasny tynk o ciepłym odcieniu, uzupełniono białymi obramówkami okien, drewnianymi detalami i dachem w kolorze ciemnej czekolady.

Wnętrza zaplanowano z troską o codzienną wygodę i najwyższy komfort użytkowy. Sercem domu jest przestronny salon z kominkiem, którego nastrojowy blask integruje rodzinę wokół wesoło trzaskających płomieni. Na uwagę zasługuje także dopracowany w każdym szczególe ogród i słoneczny taras z drewnianymi meblami. 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia