Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Naomi G2

  • Lokalizacja  
  • Inwestor Prywatny
  • Data realizacji 2013

Opis:

Realizacja projektu Naomi G2 zgrabnie łączy tradycyjną architekturę z nowoczesnym designem. Na elewacji króluje atrakcyjne połączenie jasnego tynku z kamiennymi akcentami i  drewnianymi detalami. Rozrzeźbiony dach został wykończony piękną dachówką płaską w ciemnym kolorze. Dzięki szerokim przeszkleniom wnętrza są jasne i wypełnione słońcem, a do pomieszczeń zagląda kojąca zieleń ogrodowych rośli.

Inwestorzy wykonali w projekcie szereg zmian: powiększyli powierzchnię poddasza dzięki zastosowaniu dodatkowej lukarny, poszerzyli balkon dostępny z sypialni rodziców, oraz zaplanowali dodatkowy balkon w jednym z pokoi. Modyfikacji uległo także położenie pionów kominowych, natomiast w garażu zlokalizowano dodatkowe okno i wyjście na zewnątrz. Taras został osłonięty powiększonym zadaszeniem, dzięki czemu domownicy zyskali dodatkową, komfortową przestrzeń, gwarantującą komfortowy wypoczynek w otoczeniu przyrody, nawet podczas deszczowej pogody. 

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia