Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Mieszko II

  • Lokalizacja Brenna
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2006

Opis:

Prezentowana realizacja powstała w 2006 roku na południowym stoku, w Brennej - w województwie śląskim, ze wspaniałymi widokami na góry i las. Do budowy użyto pustaków ceramicznych na zaprawie termoizolacyjnej, mur jest dwuwarstwowy, ocieplony styropianem oddychającym o grubości 30 cm. Na elewacji zastosowano tynk mineralny, dodatkowo dom obłożono kamieniem naturalnym co nadaje mu wyjątkowego uroku. Dach jest kryty podwójną papą i dachówką ceramiczną karpiówką. Na parterze mieści się strefa dzienna i nocna. Piętro domu o powierzchni 51,5 m2 pozostawiono do późniejszej adaptacji (z możliwością wydzielenia trzech pokoi i łazienki, toalety oraz garderoby). Piękny taras, wyłożony kostką granitową i z zamontowaną na elewacji markizą, zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Na działce wybudowano również garaż wolnostojący o pow. 54 m2, dodatkowe pomieszczenie wykończone drewnem, wiatę drewnianą o pow. 32 m2 oraz domek ogrodowy z drewna o pow. 6,25 m2. Skarpy pokryte są kamieniem naturalnym i obsadzone zielenią. Nad potokiem wybudowano mostek.  

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia