Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Mieszko

  • Lokalizacja województwo wielkopolskie
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2011

Opis:

„Mieszko” prosto z bajki

 

Prezentowana realizacja projektu „Mieszko” jest niczym z bajki wyjęta. Zachwycająca elewacja wykonana z kamienia pięknie komponuje się z drewnianymi detalami, wywołując efekt przytulnego ciepła.

 

Dom powstał w okolicy Swarzędza. Właściciele zadbali o atmosferę swobody, a także o niepowtarzalny klimat miejsca. Połączyli style i materiały, pomysłowo zaaranżowali wnętrza, a także z fantazją zaprojektowali przydomowy ogród.

 

Wyjątkowy urok domu akcentuje pięknie rozrzeźbiony dach, z charakterystyczną falą. „Mieszko” zachwyca również funkcjonalnym układem pomieszczeń. Na parterze zaplanowano m.in. komfortowy salon, kuchnię z jadalnią, osobną spiżarnię, wygodny gabinet, sypialnię z łazienką, a także garderobę oraz toaletę. Na poddaszu znajdują się dwa pokoje, obszerna sypialnia oraz łazienka.

 

Gra drewna, kamienia i światła, wzbogacona intrygującymi dodatkami sprawia, że dom prezentuje się zjawiskowo. Stylowe okiennice harmonijnie komponują się z zielenią bajkowego ogrodu, który otula „Mieszka”. Z przyjemnością patrzymy jak nasze pomysły przeobrażają się w tak imponujące realizacje.

 


 

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia