Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Marcel G2

  • Lokalizacja okolice Legnicy
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2014

Opis:

Prezentowana realizacja projektu Marcel G2 powstała w 2014 roku, w okolicach Legnicy. Wyróżnia ją atrakcyjna bryła, perfekcyjnie zorganizowane wnętrze i modna kompozycja elewacji.  We wnętrzu świetnie odnajdzie się rodzina, która ceni przytulną wygodę.

 O projekcie 

Projekt Marcel G2 posiada czytelny i ergonomicznie rozplanowany układ funkcjonalny – otwarta strefa dzienna integruje domowników wokół codziennych zajęć, a wyraźnie oddzielona część nocna gwarantuje wyciszony odpoczynek. Dzięki optymalnie rozmieszczonym przeszkleniom, światło słoneczne swobodnie wnika do pomieszczeń, wypełniając je ciepłem i przytulnym blaskiem. Elewacje zdobi wyjątkowa gra materiałów i faktur – drewniane detale podkreślają urodę mlecznego tynku i ciemnej dachówki. Przestronny taras stanowi doskonałe przedłużenie strefy wypoczynkowej i płynnie łączy się z ogrodem.

Inwestorzy wykonali kilka zmian w projekcie, m.in. zmienili lokalizację i rozmiar okien, w tym także okien połaciowych, przesunęli kolumnę na tarasie, oraz zrezygnowali ze spiżarni. Właściciele zmienili także funkcjonalność garażu z dwu- na jednostanowiskowy.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia