Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Lote G2

  • Lokalizacja  
  • Inwestor  
  • Data realizacji  

Opis:

Prezentowana realizacja projektu domu Lote G2 została wyróżniona i nagrodzona w fotokonkursie "Najpiękniejszy dom – mój dom" w 2014 roku. Lote G2 to piękny, rodzinny dom o intrygującym wyglądzie zewnętrznym.


Swoboda aranżacji i komunikacji

Elastyczne, funkcjonalne wnętrze charakteryzuje wyraźny podział na strefę dzienną oraz nocną. W strefie dziennej zlokalizowano wiatrołap, hol, toaletę, salon oraz kuchnię z jadalnią. Duże rozsuwane drzwi między kuchnią a salonem pozwalają na elastyczne kształtowanie przestrzeni jadalni np. w zależności od liczby przyjmowanych gości. Sama kuchnia z jadalnią ma odpowiednią wielkość, aby zaspokoić wymagania domowników bez potrzeby umieszczania stołu jadalnego w salonie. Forma i rozplanowanie okien w salonie pozwala na wygodne umeblowanie wnętrza z zachowaniem odpowiedniego widoku zarówno na kominek jak i na soczystą zieleń ogrodu. Istnieje także możliwość wkomponowania kominka w ścianę. W obrębie wiatrołapu i holu zlokalizowano szafy wnękowe do przechowywania wierzchnich okryć domowników. Garaż połączony jest z resztą domu przez kotłownię i wiatrołap co pozwala dokładniej wyeliminować możliwość przedostawania się spalin do wnętrza budynku. Istnieje możliwość wygospodarowania dodatkowego miejsca nad garażem - np. na niewielki stryszek lub schowek. 

Strefa relaksu

Część nocną tworzą trzy przytulne sypialnie, łazienka i garderoba. Dodatkową przestrzeń magazynową (gospodarczą) przewidziano pod schodami, oddzielając to pomieszczenie drzwiami przesuwnymi. Z dużej rodzinnej łazienki można przejść bezpośrednio do pralni. Schodami prowadzącymi z holu można dostać się na poddasze, które można doświetlić i wzbogacić oknami połaciowymi, dzięki czemu przestrzeń ta może zostać wykorzystana na cele mieszkaniowe albo gospodarcze.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia