Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Lora G1

  • Lokalizacja  
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2012

Opis:

Realizacja Lory G1 zwyciężyła w sierpniowej edycji FotoKonkursu „Najpiękniejszy dom – MÓJ DOM!”

Dom zachwyca prostą formą i subtelnym wykończeniem. Elewację zdobi ciepły odcień tynku zaakcentowany drewnianymi detalami. Do pokrycia połaci dachowych zastosowano dachówkę glazurowaną w brązowym kolorze.

Z atrakcyjną formą dobrze współpracuje wygodne i komfortowe wnętrze. Życie rodzinne jest zorganizowane na parterze, gdzie funkcjonalnie rozplanowano strefę dzienną i nocną. Salon wraz z kuchnią i jadalnią stanowią otwartą przestrzeń, wypełnioną naturalnym światłem swobodnie przenikającym przez szerokie przeszklenia. Przedłużeniem strefy wypoczynkowej jest atrakcyjny, częściowo zadaszony taras dostępny z salonu oraz z sypialni rodziców. Elastyczna, pod względem aranżacji, jest strefa nocna, w której nie ma ścian nośnych, co umożliwia dostosowanie jej do potrzeb użytkowników, a nawet stosunkowo łatwą zmianę układu pomieszczeń. Inwestorzy nie zdecydowani się na zagospodarowanie poddasza.

 

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia