Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Ksenia G1

  • Lokalizacja okolice Zgorzelca
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji  

Opis:

Ksenia G1 to dom zaprojektowany z myślą o rodzinie, która chce mieszkać przytulnie i komfortowo. Atrakcyjne przeszklenia w strefie dziennej zapewniają słoneczne wnętrze z pięknym widokiem na ogród.

Funkcjonalnie zorganizowany układ pomieszczeń Kseni G1 gwarantuje codzienną wygodę, a pomysłowo zaplanowany taras stwarza idealne warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu. Duży salon zapewnia poczucie przestrzeni – efekt ten dodatkowo wzmacniają ogromne przeszklenia, szczególnie w części jadalnej. Znacznej wielkości powierzchnie użytkowe kuchni i jadalni dają możliwość komfortowego ich użytkowania. Przygotowywanie posiłków i spożywanie ich w miejscu, z którego mamy widok na ogród, to ogromna zaleta tego projektu. Dodatkowo wygospodarowano osobne pomieszczenia na garderobę oraz praktyczne pomieszczenie gospodarcze.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia