Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Kazimierz

  • Lokalizacja okolice Ostrowa Świętokrzyskiego
  • Inwestor  
  • Data realizacji  

Opis:

Prezentowana imponująca realizacja projektu Kazimierz powstała w 2008 roku w okolicach Ostrowca Świętokrzyskiego.

O projekcie

Kazimierz to duża, reprezentacyjna rezydencja przeznaczona dla rodziny cztero- lub pięcioosobowej. Powierzchnia użytkowa to ponad 260 m2. Swą nietypowa i oryginalną formę zawdzięcza przede wszystkim rozrzeźbionemu dachowi oraz grubym drewnianym elementom konstrukcji. Ciepłą, domową atmosferę zapewnia masywny kominek, który usytuowano pomiędzy pokojem dziennym a jadalnią. Pięknie prezentują się starannie dopracowane detale projektu.

Rezydencja

Rezydencje to domy dla nietuzinkowych inwestorów, bardzo wymagających, dla których najważniejszy jest komfort i wygoda oraz efektowny, niepowtarzalny wygląd domu, mniej istotne są natomiast koszty budowy i wykończenia. Taki dom w żaden sposób nie może ograniczać mieszkańców. Przestronne wnętrza i duża liczba pomieszczeń, zaaranżowane z myślą o wypoczynku i relaksie, powinny zapewnić im poczucie swobody i spokoju. Otwarta strefa dzienna – z reprezentacyjnym holem, obszernym salonem, jadalnią i wygodną kuchnią – pozwala zarówno na spędzenie miłego wieczoru w rodzinnym gronie, jak i organizowanie spotkań oraz dużych imprez. Rozbudowana strefa nocna z sypialniami, łazienkami, garderobami zapewnia wygodę nieskrępowanego użytkowania i możliwość odnalezienia swojego miejsca każdemu domownikowi. W rezydencji nie może zabraknąć strefy rekreacyjnej – siłowni, sauny, a może nawet basenu. Ważne jest także, by dom posiadał część gospodarczą z garażem na co najmniej dwa samochody. Komfortowe wnętrze to nie wszystko, liczy się także wygląd zewnętrzny domu, który musi podkreślać jego rezydencjonalny charakter. Są to domy obszerne, wymagające rozległej działki i ogrodu. Często formą bryły i pojawiającymi się w elewacji klasycznymi elementami (kolumny czy gzymsy), nawiązuje wyglądem do tradycyjnych willi. Sposób wykończenia i dbałość o detale wzmacnia reprezentacyjny styl.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia