Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Kasia G1

  • Lokalizacja  
  • Inwestor Prywatny
  • Data realizacji 2012

Opis:

Kasia G1 to dom zaprojektowany z myślą o inwestorach poszukujących projektu na działkę z wjazdem od południa lub zachodu. Właściciele domu dokonali minimalnych modyfikacji w projekcie, w celu dostosowania wnętrza do własnych potrzeb. Z zewnątrz dom zachwyca tradycyjną formą i elewacją utrzymaną w ciepłej kolorystyce.  

Wnętrza cieszą domowników przytulnym i pełnym ciepła charakterem. Duża kotłownia ulokowana za garażem pozwala na zastosowanie dowolnego źródła energii. Przy domu rozciąga się zachwycający taras z zewnętrznym kominkiem, zaakcentowany drewnianą pergolą, po której zgrabnie pną się zielone rośliny. To wymarzone miejsce do organizowania letnich przyjęć w gronie rodziny i znajomych, a także idylliczna przestrzeń do wyciszonego wypoczynku z książką i filiżanką kawy.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia