Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Iwa G2

  • Lokalizacja  
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2012

Opis:

Reprezentacyjna, choć tradycyjna w formie, bryła domu Iwa G2 nie pozwala przejść obok niego obojętnie. Uwagę przyciąga subtelna kompozycja elewacji utrzymana w jasnych, ciepłych barwach. Inwestorzy wprowadzili kilka zmian w projekcie gotowym – uprościli kształt stolarki okiennej, zrezygnowali z balkonu nad wykuszem oraz zmodyfikowali położenie i przeznaczenie pomieszczeń, np. zbudowali saunę.

Wnętrze domu zaprojektowano z troską o ergonomię i wysoki komfort użytkowy. Nowoczesna aranżacja pomieszczeń podkreśla wyjątkowy charakter domu oraz upodobania jego mieszkańców. Dzięki szerokim przeszkleniom, salon harmonijnie łączy się przestrzenią tarasu, a strefa przejścia między domem, a ogrodem jest praktycznie niewyczuwalna. 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia