Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekty domów ARCHIPELAG - Henryk G1
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Henryk G1
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Henryk G1
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Henryk G1

Realizacja: Henryk G1

  • Lokalizacja  
  • Inwestor  
  • Data realizacji  

Opis:

Imponująca przestrzeń, oryginalne rozwiązania architektoniczne, a na pierwszym planie – uroda detali! Z radością prezentujemy fantastyczną realizację projektu Henryk G1.

O projekcie

Z radością prezentujemy fantastyczną realizację projektu Henryk G1. Dom ubrany w naturalny kamień, przykryto dachem z łupka, dzięki czemu udało się uzyskać intrygujący efekt wizualny. Łupek zastosowano również w aranżacji ogrodu. Z kompozycją i kolorytem elewacji koresponduje także duży piaskowy głaz, który zdobi strefę podjazdu. Charakterystycznym elementem architektury budynku są wole oka, które nadają bryle wyjątkowy, finezyjny urok, a dodatkowo doświetlają poddasze. 

Duża ilość zastosowanych przeszkleń sprawia, że wnętrze domu jest jasne, przytulne i otwarte na piękno ogrodu. Atrakcyjną częścią domu jest rozłożysty taras z efektownym kominkiem zewnętrznym i grillem. W przestrzeni Henryka domownicy cieszą się atmosferą swobody i codziennym komfortem użytkowym.Dom Henryk G1 spełni oczekiwania rodziny, która marzy o okazałej rezydencji z charakterem. 

Inwestor wprowadził kilka indywidualnych zmian do projektu, m.in. powiększył garaż, zastosował inne zadaszenie tarasu, doprojektował część poddasza.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia