Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekty domów ARCHIPELAG - Henryk G1
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Henryk G1
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Henryk G1
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Henryk G1
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Henryk G1
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Henryk G1
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Henryk G1
  • Projekty domów ARCHIPELAG - Henryk G1

Realizacja: Henryk G1

  • Lokalizacja okolice Łodzi
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2008

Opis:

"Henryk" to okazała rezydencja, która przykuwa uwagę finezyjną formą i ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Właściciele prezentowanej realizacji, która powstała w 2008 roku w okolicach Łodzi, są bardzo dumni z efektu końcowego. Nie wprowadzili niemal żadnych zmian do projektu, poza kształtem bramy garażu. 


Henryk G1 jest domem parterowym z poddaszem użytkowym, zaprojektowanym z myślą o 4-5-osobowej rodzinie. Wyróżnia się stromym rozrzeźbionym dachem i falistymi elementami dużych okien. Projekt urozmaicają duże przeszklenia dzięki którym domownicy nie będą mogli narzekać na brak naturalnego oświetlenia we wnętrzach. Wyraźnie oddzielono również strefę dzienną od strefy nocnej. Jego strefę dzienną stanowi duża przestrzeń składająca się z kuchni, jadalni, pokoju dziennego i oranżerii oddzielonej od nich delikatną, ażurową ścianą. Do strefy dołączono zadaszoną część tarasu, która latem może stanowić przedłużenie pokoju dziennego. W części nocnej zaprojektowano sypialnię rodziców wraz z garderobą i łazienką. Dwie sypialnie dziecięce umieszczono na poddaszu. Na przestronnej działce, na której wybudowano Henryka G1 właściciele zadbali o piękny ogród oraz stworzyli staw.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia