Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Hania z garażem

  • Lokalizacja Okolice Bydgoszczy
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2006

Opis:

"Hania z garażem” to dom o bardzo prostej konstrukcji i bryle znakomicie wpasowującej się w każdy krajobraz. Strefę dzienną stanowi duża przestrzeń składająca się z kuchni, jadalni, pokoju dziennego i oranżerii oddzielonej od nich delikatną ażurową ścianą. W sposób charakterystyczny zaprojektowano strefę dzienną, która stanowi jedną dużą przestrzeń przedłużaną latem o zadaszony taras. W części nocnej zaprojektowano sypialnie rodziców wraz z garderobą i łazienką. Dwie sypialnie dziecięce umieszczono na piętrze. Wśród kilku niewielkich zmian wprowadzonych w przedstawionej realizacji wymienić można: zmianę zadaszenia nad garażem (uzyskano przez to dodatkową powierzchnię nad garażem), zlikwidowano kominek w pokoju dziennym i skrócono okapy. Inny kolor ma także wykończenie elewacji. O projekcie tym Marta Hajduk z „NIERUCHOMOŚCI Wrocław i okolice”, na łamach rocznika „ Najpiękniejsze projekty domów. Archipelag” pisze tak: „Kiedy patrzę na >>Hanię<<, niemal od razu czuje powiew górskiego wiosennego powietrza. (…) W tym domu zapewne jest wiele pozytywnej energii. Ten tradycyjny dom z użytkowym poddaszem jest idealnym rozwiązaniem dla 4-5-osobowej rodziny. Podoba mi się połączenie kuchni z jadalnią, to, że w domu jest kominek, a także fakt, ze pokoje dziecięce znajdują się na poddaszu. Mocno nachylony dach świetnie komponuje się z dziecięcymi sypialniami. (…) Najbardziej podoba mi się taras, który latem może stanowić przedłużenie pokoju dziennego.”

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia