Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Diuna G2 (wole oko)

  • Lokalizacja  
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2012

Opis:

Diuna G2 (wole oko) to ciepły i przytulny dom zaprojektowany z myślą o rodzinie szukającej tradycyjnych rozwiązań architektonicznych. Zgrabna bryła przykryta rozrzeźbionym dachem z finezyjnymi wolimi okami skutecznie przyciąga uwagę przechodniów. Elewacja Diuny G2 (wole oko) została wykonana z pięknej cegły klinkierowej, z którą zgrabnie korespondują drewniane przypory i okucia okien oraz dach w odcieniu ciemnej czekolady.

Strefa dzienna urzeka otwartym charakterem i przytulnym, przestronnym salonem, zachęcającym do radosnych spotkań w kręgu najbliższych. Na uwagę zasługuje komfortowa sypialnia rodziców z osobną łazienką i garderobą oraz funkcjonalnym wyjściem na taras. Wokół dom rozciąga się zadbany ogród z pięknie wytyczonymi ścieżkami wykonanymi z kostki brukowej.

 

 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia