Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Basia G1

  • Lokalizacja woj. podkarpackie
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji  

Opis:

Basia G1 jest przykładem wyjątkowo pięknego, choć niedużego domu z użytkowym poddaszem, zaprojektowanego z myślą o rodzinie ceniącej tradycyjną architekturę i ekonomiczne rozwiązania. Na elewacji zastosowano zachwycające połączenie waniliowego tynku z chłodną urodą kamienia. 

Realizacja

Prezentowana piękna realizacja Basi G1 powstała w województwie podkarpackim. Najważniejszą zmianą, jakiej dokonali w projekcie inwestorzy, jest rezygnacja z garażu na rzecz zaplanowania w tym miejscu pomieszczeń mieszkalnych. Nad tarasem postawiono zadaszenie, nad którym znajduje się dodatkowa przestrzeń - balkon. Likwidacji uległ także kominek na tarasie.

O projekcie 

Basia G1 spełnia wszystkie warunki, aby 3-4-osobowa rodzina czuła się w nim doskonale. Na parterze znajduje się strefa dzienna z ciekawie zaprojektowanym przejściem na taras (idealne miejsce do wyciszonego relaksu lub radosnych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół), na którym zaplanowano zewnętrzny kominek. Ażurowe, nieobudowane schody wewnętrzne na parterze dają wrażenie większej przestrzeni w pokoju dziennym. W strefie dziennej wydzielono również miejsce na spiżarnię, kotłownię i niedużą łazienkę dla gości. W strefie nocnej znajdziemy trzy wygodne sypialnie, łazienkę oraz przydatny schowek. Klasyczny styl domu został przełamany dzięki zastosowaniu kamiennych elementów oraz przełamaniu dachu tuż nad strefa wejściową. 

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia