Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z użytkowym poddaszem

Projekt domu z poddaszem

Gotowe projekty domów z poddaszem - różnorodne, przytulne i komfortowe - na małą, średnią i dużą działkę - dla każdego i na każdą kieszeń. Domy ciepłe i energooszczędne, zaprojektowane z myślą o inwestorach ceniących czytelny podział stref. Nasze projekty domów z poddaszem wyróżniają niskie koszty utrzymania i ogrzewania, a także sprawdzone rozwiązania funkcjonalne. Wśród bogatej oferty propozycji domów z poddaszem znajdują się domy w stylu tradycyjnym i nowoczesnym, z garażem dwustanowiskowym, jednostanowiskowym, bez garażu lub z wiatą.

Projekt domu z poddaszem użytkowym jest zwykle dla jednej rodziny najbardziej optymalnym rozwiązaniem. W odróżnieniu od domu całkowicie parterowego, który często wymaga posiadania przez inwestorów szerokiej działki projekty domów z poddaszem można dopasować do wielu posesji o wąskich rozmiarach. Gdy natomiast porównamy koszty budowy domu jednorodzinnego, który posiada poddasze użytkowe z projektem piętrowego domu o podobnym metrażu to taniej wychodzi inwestycja w domy parterowe z poddaszem. Dolna kondygnacja w każdym z projektów tej kolekcji zawiera pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem na taras i otwartą strefę kuchenną. Rozplanowanie poszczególnych pomieszczeń zostało opracowane w trosce o ergonomię i funkcjonalność. W specyfikacji specyfikacji obejmującej projekty domów z poddaszem użytkowym na parterze jest dodatkowy pokój oznaczony jako „gabinet”. Dla osób prowadzących od czasu do czasu pracę zdalną przy komputerze jest to miejsce wręcz niezbędne do sprawnego wykonywania swoich obowiązków służbowych. Pomieszczenie to można także wykorzystać z powodzeniem na potrzeby sypialni dla gości. Domy parterowe z poddaszem uwzględniają usytuowanie na piętrze przytulnych sypialni zapewniających maksimum prywatności. Spośród wielu propozycji na szczególną uwagę zasługują te projekty domów jednorodzinnych z poddaszem, w których główna sypialnia ma wejście do osobnej garderoby a także oddzielnej łazienki. Optymalną ilość światła na górnej kondygnacji zapewniają okna połaciowe. Właściwa dawka promieni słonecznych, która w sposób równomierny doświetla pomieszczenie jest bardzo istotna dla zdrowia i dobrego samopoczucia każdego człowieka. Wprawia nas w lepszy nastrój, chętniej też przebywamy w pomieszczeniach dających bezpośredni kontakt z naturalnym otoczeniem. Projekty domów z poddaszem użytkowym można dowolnie zaaranżować, jednak ich specyfikacja zawiera rekomendację okien połaciowych wyłącznie od renomowanych i sprawdzonych producentów. Projekty domów parterowych jednorodzinnych z poddaszem.

Projekty domów parterowych jednorodzinnych z poddaszem

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia