Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z wjazdem od południa

Projekt domu z wjazdem od południa

Domy na działkę z wjazdem od południa – dedykowana kolekcja projektów, które dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań architektonicznych pozwalają w pełni wykorzystać możliwości terenu, gdzie droga dojazdowa przebiega wzdłuż południowej granicy posesji. We wszystkich domach z serii zadbaliśmy o optymalne rozplanowanie pomieszczeń, uwzględniające strony świata i różnice nasłonecznienia w ciągu dnia. W projektach domów na działkę z wjazdem od południa bardzo ważny jest przemyślany układ wnętrz. Najwięcej światła można uzyskać lokując pomieszczenia w południowej i zachodniej części domu. To oznacza, że idealnym rozwiązaniem będzie umieszczenie salonu od frontu, a jego przeszkleń w zachodniej i południowej elewacji. Z pokoju dziennego na ogół można wyjść na taras, który w przypadku działki w wjazdem od południa, najlepiej jest ulokować po stronie południowej lub zachodniej. Kuchnię można zorganizować na dwa sposoby. Na ogół zostaje ona przeniesiona w północną część domu. Innym, sprawdzonym rozwiązaniem jest usytuowanie kuchni w podcieniu elewacji frontowej. Dom na działkę z wjazdem od południa z naszej oferty to gwarancja funkcjonalności, trwałości i przytulnej wygody na lata. Wśród naszej specjalnej kolekcji projektów znajdują się propozycje parterowe, piętrowe z poddaszem użytkowym i poddaszem do późniejszej adaptacji – do wyboru wersje z garażem lub bez. Dla każdego coś dobrego!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia