Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów - nowości

Projekty domów 2022 - nowości

Domy, które podbijają serca współczesnych inwestorów – piękne i energooszczędne. Nowoczesne propozycje dla wszystkich, którzy chcą mieszkać modnie oraz wygodnie, korzystając przy tym z innowacyjnych systemów i sprawdzonych rozwiązań funkcjonalnych. Wśród różnorodnych propozycji z najnowszej kolekcji znajdują się m.in.: nowoczesne domy parterowe, projekty domów z płaskim dachem, nowoczesne stodoły, atrakcyjne domy z kolekcji EX, domy energooszczędne z serii ENERGO i ENERGO PLUS oraz projekty domów z wizualizacją wnętrz. Nowości ARCHIPELAGU to kwintesencja aktualnych trendów w architekturze. Gotowe projekty domów, które w pełni odpowiadają na wszystkie współczesne potrzeby. Projekty domów nowoczesnych w standardzie WT 2021, najwyższa jakość, najlepszy komfort i gwarancja sprawdzonych rozwiązań. Projekty gotowe z naszej kolekcji wyróżniają się niskim zużyciem energii, ich roczne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (EP) do ogrzewania, wentylacji oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej nie przekracza wymaganych 70 kWh/m² x rok, dzięki czemu są ekologiczne i tanie w użytkowaniu.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia