Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów nowoczesnych

Projekty domów nowoczesnych jednorodzinnych

Projekty domów nowoczesnych – doskonałe dla wszystkich, którzy cenią współczesny design i innowacyjne rozwiązania. Wśród domów z kolekcji dominują proste, energooszczędne formy, duże przeszklenia oraz modne detale. Nasze projekty nowoczesnych domów zorganizowaliśmy tak, aby zapewnić mieszkańcom jak największą porcję naturalnego światła we wnętrzu. Zadbaliśmy również o czytelny podział funkcjonalny i znakomite warunki do wypoczynku i rekreacji, stąd akcent na rodzinny charakter strefy wypoczynkowej oraz obecność przytulnych tarasów, które letnią porą stają się harmonijnym przedłużeniem salonu i jadalni. Wśród naszych nowoczesnych projektów domów znajdują się m.in.: atrakcyjne domy z płaskim dachem, współczesne stodoły oraz oryginalne projekty z efektownym wykończeniem elewacji. Projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego dedykowany jest tym inwestorom, którzy poszukują niebanalnych i modernistycznych rozwiązań przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich zasad zrównoważonego budownictwa. Nowoczesna bryła budynku wraz z zastosowanymi detalami na elewacji zewnętrznej sprawia, że taki jednorodzinny dom bardzo wyróżnia się spośród innych usytuowanych w najbliższej okolicy. Wyjątkowość nowoczesnego domu zależy też od innych czynników. Standardem jest podział funkcjonalnego, przytulnego wnętrza na strefę nocną i dzienną. Jedna rodzina w każdym nowoczesnym domu z niniejszej kolekcji będzie czuć się komfortowo. Atutem, który posiadają domy parterowe nowoczesne w tej kategorii jest główna sypialnia rozszerzona o prywatną garderobę i łazienkę. Zarówno domy parterowe, jak i te z poddaszem użytkowym posiadają dodatkowy pokój przeznaczony na niezależny gabinet lub pokój gościnny. Odpowiednio zaaranżowany przydomowy taras w porze letniej zapewni każdemu domownikowi wystarczającą dawkę do relaksu i wypoczynku. Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych z naszej pracowni to pewna inwestycja na długie lata. Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych parterowych.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia