Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów Archipelag

Wszystkie projekty

Projekty domów ARCHIPELAG – nowoczesne, energooszczędne i komfortowe. Szeroka oferta gotowych, autorskich propozycji. Do wyboru: projekty domów parterowych, domy piętrowe, projekty domów z poddaszem użytkowym i poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy dwulokalowe oraz w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, w tym opcje bez garażu, z garażem lub z ekonomiczną wiatą. Najlepsze projekty domów Mini 4, Simon G2, Liv 3 G2 i Daniel IV G2 z atrakcyjną antresolą, a także projekty domów energooszczędnych z kolekcji ENERGO PLUS i Mini PLUS, które spełniają wszystkie wymagania WT 2021, osiągając wartość EP poniżej 70 (kWh/m2*rok). W ofercie ponadto: garaże, budynki gospodarcze, altany oraz dodatki do każdego projektu. Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji z naszymi architektami, którzy pomogą dopasować projekt do działki i warunków zabudowy, doradzą jakie materiały i technologie warto wybrać i podpowiedzą sprawdzone rozwiązania. Nasze projekty domów, Wasze marzenia – mamy nadzieję, że spełnicie je wspólnie z nami.
Wszystkie projekty domów z naszej oferty spełniają wymagania standardu WT 2021. Są energooszczędne, zapewniając tym samym najwyższy komfort i niskie rachunki za użytkowanie. Każdy projekt jest dopracowany w każdym detalu, można go elastycznie dopasować do własnych potrzeb. Nasze gotowe projekty to domy pełne światła, z szerokimi przeszkleniami, w których wnętrze jest zintegrowane z ogrodem, a domownicy mogą cieszyć się bliskością natury. Projekty domów jednorodzinnych z naszej oferty to gwarancja pewnego wyboru na lata.

Gotowe projekty domów jednorodzinnych
Od ponad 20 lat tworzymy autorskie projekty, łącząc pasję, doświadczenie i 100% zaangażowania naszych architektów. Stawiamy na funkcjonalność, energooszczędność i codzienny komfort użytkowy, tworząc domy, do których zawsze chce się wracać. Pracujemy w programie ArchiCAD przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii, dzięki czemu oferujemy dokumentację projektową najwyższej jakości, która spełnia wszystkie wymagania Warunków Technicznych, a przede wszystkim odpowiada na potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Nowoczesne projekty domów
Nowoczesne, energooszczędne domy w harmonii z naturą, zaprojektowane tak, aby w pełni odpowiadać na wszystkie współczesne potrzeby. W naszej kolekcji znajdują się nowoczesne projekty domów parterowych, w tym domy z płaskim dachem, nowoczesne stodoły, nowoczesne projekty domów z dachem bez okapu, . Projekty domów z pompą ciepła, z rekuperacją i fotowoltaiką, a także nowoczesne projekty domów do 70 m2 powierzchni zabudowy, tanie i proste w realizacji, które można wybudować w uproszczonej procedurze na zgłoszenie. Gotowe projekty domów nowoczesnych z naszej oferty są dostępne w wielu wersjach do wyboru - z garażem jednostanowiskowym, z garażem dwustanowiskowym lub z wiatą. Jednym z najmocniejszych trendów w nowoczesnych projektach domów są wnętrza szeroko otwarte na ogród. Duże okna to nieodłączny atrybut nowoczesnej architektury. Szerokie przeszklenia optycznie powiększają przestrzeń, zapewniają stały kontakt z naturą, oferują atrakcyjne efekty wizualne, a przy tym wykorzystują zysku ciepła od nasłonecznienia, dzięki czemu pomagają zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie i oświetlenie. W naszej kolekcji nowoczesnych domów polecamy domy z szerokimi przeszkleniami od strony ogrodu jak EX 14 soft, EX 19 II G2 ENERGO PLUS, a także w elewacji bocznej - projekt domu z poddaszem do adaptacji Tanita II G2 oraz nowoczesny dom z płaskim dachem dla dużej rodziny EX 17 W2 ENERGO PLUS. Nasze gotowe projekty domów nowoczesnych zaprojektowaliśmy tak, aby zużywały niewiele energii, były przyjazne dla swoich mieszkańców, ale także środowiska. Harmonia komfortu życia i efektywności energetycznej to znak rozpoznawczy wszystkich naszych projektów.
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia