Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

ENERGO PLUS - tylko u nas

Domy energooszczędne ENERGO PLUS - WT 2021 - tylko u nas

Projekty domów energooszczędnych ENERGO PLUS to domy, które nie tylko wspaniale wyglądają, ale również oszczędzają dla swoich właścicieli. Projekty z tej serii w standardzie wyposażyliśmy w zestaw energooszczędnych instalacji – pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny. Zadbaliśmy również o znakomite docieplenie i maksymalne doświetlenie wszystkich pomieszczeń, dzięki czemu mieszka się w nich wyjątkowo przyjemnie i komfortowo. Wszystkie projekty energooszczędnych domów ENERGO PLUS wyprzedzają przyszłość, plasując się w najlepszej klasie energetycznej i normach WT 2021. Wizytówką domów energooszczędnych ENERGO PLUS są szerokie przeszklenia, zacierające granicę między wnętrzem a ogrodem, a także atrakcyjne tarasy, oferujące wymarzone warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu. Nowoczesne projekty domów energooszczędnych ENERGO PLUS to najwyższa jakość w najlepszym wydaniu.

Każdy dom z kolekcji ENERGO PLUS jest kwintesencją nowoczesności i funkcjonalności na najwyższym poziomie. Wartość wskaźnika EP poniżej 70 kWh/m2*rok sprawia, że projekty z serii należą do najlepszej klasy energetycznej i są zgodne z normami WT 2021. Domy ENERGO PLUS nie tylko oszczędzają energię, ale również aktywnie ją pozyskują z odnawialnych źródeł, wykorzystując w tym celu m.in. ciepło promieni słonecznych. Nie emitują przy tym szkodliwego CO2 i zapewniają zdrowy klimat w pomieszczeniach. Wizytówką projektów z serii są ponadto szerokie przeszklenia, dzięki którym mieszkańcy mogą cieszyć się komfortem słonecznej i znakomicie doświetlonej przestrzeni. Pełna harmonia wnętrza i ogrodu pozytywnie wpływa na samopoczucie i pozwala przyjemnie odpocząć w domowym zaciszu. Ład, oszczędność i prostota – to dzięki tym elementom projekty z serii są ponadczasowe i zawsze będą prezentowały się elegancko i z klasą. Wśród gotowych propozycji z kolekcji ENERGO PLUS są dostępne m.in. nowoczesne stodoły, modne domy z dachem bez okapu, a także ekonomiczne w budowie domy parterowe na wąską działkę. Już dziś wybierz dom zaprojektowany z myślą o jutrze i postaw na energooszczędne rozwiązania!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia