Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy z wiązarami

Projekty domów z wiązarami

Projekty domów z wiązarami – nowoczesne, oszczędne i bardzo przytulne. Prefabrykowane wiązary dachowe stanowią znakomitą alternatywę dla tradycyjnej więźby dachowej. W przypadku prostego dachu, na konstrukcję zużywa się 20-40% mniej drewna, co znacznie obniża jej koszt. Wiązary rewelacyjnie sprawdzają się w domach parterowych – eliminują strop betonowy, pozwalają zaoszczędzić na fundamentach oraz ścianach zewnętrznych, umożliwiają także ekonomiczne wykonanie przydatnego strychu. Dzięki temu, że nie potrzebują ściany nośnej, oferują pełną swobodę podziału przestrzeni mieszkalnej na poszczególne pomieszczenia, które można dowolnie zaaranżować. Ich dużym atutem jest również duża precyzja wykonania oraz krótki czas realizacji – są dostarczane na plac budowy w wyznaczonym terminie i szybko montowane (zwykle wystarczy 1-5 dni). Wygodny dom parterowy z wiązarami z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. W naszej ofercie przygotowaliśmy różnorodne propozycje projektów z prefabrykowaną więźbą dachową w systemie płytki kolczastej MiTek – do wyboru wersje z dachem dwu- lub wielospadowym, w tym opcje z garażem lub bez.

Czytaj również: Dach prefabrykowany – dlaczego warto?

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia