Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy "z falą"

Kolekcja domów "z falą"

Domy "z falą" - projekty o niespotykanej, finezyjnej architekturze, idealne dla wszystkich, którzy chcą mieszkać niebanalnie i z klasą. Rozrzeźbiony dach z charakterystyczną miękką, wygiętą linią, zaokrąglona stolarka okienna i drzwiowa oraz ciekawa elewacja tworzą zachwycający efekt całości. Wizytówką domów z kolekcji są efektowne „wole oczy”, które dumnie akcentują reprezentacyjny styl projektów z serii. Wnętrza domów „z falą” zachwycają inwestorów komfortową przestrzenią pełną elegancji i przytulnego wdzięku. a także swoją niezawodną funkcjonalnością. Oprócz jasnych, pogodnych pomieszczeń do dyspozycji domowników są też klimatyczne tarasy, na których można przyjemnie odpocząć i pogrillować z przyjaciółmi. Projekt domu z falistym dachem to oryginalna propozycja, która z całą pewnością wyróżni się na tle innych obiektów w okolicy swoją szlachetną i niepowtarzalną formą.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia