Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z aranżacjami wnętrz

Projekty domów z aranżacjami wnętrz

Projekty domów z aranżacjami wnętrz – różnorodne propozycje w stylu klasycznej elegancji, przytulnej nowoczesności, jak skandynawskim, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno w przypadku budynków o małym metrażu dedykowanych na wąskie działki jak i tych większych wykorzystaliśmy sprawdzone rozwiązania funkcjonalne. Zastosowaliśmy również szerokie przeszklenia, dzięki którym wizytówką naszych projektów domów z aranżacjami wnętrz są jasne, pogodne pomieszczenia oraz pełna harmonia domu i ogrodu. Wielbicielom otwartych wnętrz polecamy projekty Kornel V ENERGO, Mini 1 G1 oraz Mini 3. Dla miłośników domów z antresolą przygotowaliśmy aranżację wnętrz m.in. do projektów Daniel IV G2 i EX 18 G2 ENERGO PLUS. W kolekcji nie zabrakło również pomysłów na kuchnię – do wyboru osobna (Iwo G1, Magnus II G2), z wyspą (Olaf G2, Riko III G2) czy półwyspem (EX 15). We wszystkich projektach domów z wnętrzami starannie dobraliśmy kolory, meble, a także dekoracyjne oświetlenie, dzięki czemu w każdej gotowej propozycji udało się stworzyć spójną kompozycję, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. W naszych projektach nic nie przypadkowe i zbędne, a każdy element został dokładnie przemyślany tak, aby domownicy czuli się komfortowo, swobodnie i bardzo przyjemnie. W naszych projektach domów z aranżacjami wnętrz bez wątpienia zakocha się każdy miłośnik dobrego designu!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia