Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z aranżacjami wnętrz

Projekty domów z aranżacjami wnętrz

Projekty domów z aranżacjami wnętrz – różnorodne propozycje w stylu klasycznej elegancji, przytulnej nowoczesności, jak skandynawskim, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno w przypadku budynków o małym metrażu dedykowanych na wąskie działki jak i tych większych wykorzystaliśmy sprawdzone rozwiązania funkcjonalne. Zastosowaliśmy również szerokie przeszklenia, dzięki którym wizytówką naszych projektów domów z aranżacjami wnętrz są jasne, pogodne pomieszczenia oraz pełna harmonia domu i ogrodu. Wielbicielom otwartych wnętrz polecamy projekty Kornel V ENERGO, Mini 1 G1 oraz Mini 3. Dla miłośników domów z antresolą przygotowaliśmy aranżację wnętrz m.in. do projektów Daniel IV G2 i EX 18 G2 ENERGO PLUS. W kolekcji nie zabrakło również pomysłów na kuchnię – do wyboru osobna (Iwo G1, Magnus II G2), z wyspą (Olaf G2, Riko III G2) czy półwyspem (EX 15). We wszystkich projektach domów z wnętrzami starannie dobraliśmy kolory, meble, a także dekoracyjne oświetlenie, dzięki czemu w każdej gotowej propozycji udało się stworzyć spójną kompozycję, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. W naszych projektach nic nie przypadkowe i zbędne, a każdy element został dokładnie przemyślany tak, aby domownicy czuli się komfortowo, swobodnie i bardzo przyjemnie. W naszych projektach domów z aranżacjami wnętrz bez wątpienia zakocha się każdy miłośnik dobrego designu. Dzięki gotowej aranżacji wnętrza domu możesz łatwiej wyobrazić sobie jak już za chwilę możesz mieszkać.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia