Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy tanie w budowie

Projekt domu taniego w budowie

Domy tanie w budowie i późniejszym utrzymaniu – projekty domów, które można wybudować tanio i szybko. Różnorodne propozycje zarówno dla małej, jak i dużej rodziny. Wszystkie projekty tanich domów z naszej kolekcji maksymalnie wykorzystują powierzchnię użytkową, emanują przytulnością i zapewniają swoim mieszkańcom pełną wygodę codziennego funkcjonowania. Projekty tanich domów z naszej oferty to świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą mieszkać komfortowo i na swoim. Projekty z serii udowadniają, że nawet przy ograniczonym budżecie nie trzeba rezygnować z marzeń o własnym domu – dzięki zastosowaniu przemyślanych oraz ergonomicznych rozwiązań, można stworzyć świetnie zorganizowany, rodzinny azyl, który będzie nie tylko piękny, ale także ekonomiczny w późniejszym utrzymaniu. Wśród naszej kolekcji domów tanich w budowie projekty w swoim stylu znajdą zarówno miłośnicy tradycyjnej elegancji, jak i fani nowoczesnego designu. Warto pamiętać, że koszty realizacji i eksploatacji można optymalizować na każdym etapie budowy – od wyboru projektu, poprzez dobór odpowiednich materiałów, po instalacje, które będą dla nas oszczędzać. Projekty domów tanich w budowie to komfort własnej, niezależnej przestrzeni w ekonomicznym budżecie. Wśród projektów tanich w budowie szczególnie polecamy kolekcję domów Mini, proste, małe domy parterowe jak Kornel V ENERGO, Tori III G1 ECONOMIC czy Simon III G2, a także tanie w budowie domy z poddaszem jak Lea w. A lub E3 G1 ECONOMIC.

Zakup projektu domu taniego w budowie jest rozwiązaniem, na które decydują się inwestorzy dążący do tego aby proces budowy był optymalny pod względem jakości i ceny zastosowanych materiałów. Osoby poszukujące dla siebie wymarzonego domu, który można tanio wybudować mogą w naszej kolekcji znaleźć zarówno domy parterowe, jak i z poddaszem użytkowym oraz z poddaszem do późniejszej adaptacji również w wariantach uwzględniających garaż, co powinno ucieszyć zmotoryzowanych. Przygotowane do projektów rzetelne kosztorysy dają możliwość wyboru bardziej ekonomicznego wariantu budowy, który przy mniejszych domach pozwala na tańsze realizacje nawet w cenie mieszkania. Każdy dom, który jest tani w budowie został zaprojektowany z myślą o energooszczędności. Przy tym projekty tanich domów jednorodzinnych są jednocześnie funkcjonalne i zaspokajają potrzeby mieszkańców. Zastosowana architektura i odpowiednie materiały budowlane sprawiają, że zapotrzebowanie na energię cieplną jest niskie. Sprzyja temu też zwarta bryła, brak lukarn, wykuszy i balkonów. Brak wspomnianych elementów minimalizuje ryzyko wystąpienia mostków termicznych co w perspektywie użytkowania pozwoli wypracować oszczędności z tytułu eksploatacji domu. Dzięki temu, że bryła każdego budynku jest prosta a dach nieskomplikowany prace budowlane mogą przebiegać sprawnie i nie generują dodatkowych roboczogodzin, co wprost przekłada się na niższe koszty. Dobrą receptą na to aby projekt domu był rzeczywiście tani w budowie jest staranne zaplanowanie wydatków, optymalny dobór technologii budowlanych i instalacji. Oszczędności na etapie wykończenia zapewni np. zastąpienie kamiennych czy drewnianych okładzin zróżnicowanym tynkiem. Nie bez znaczenia jest też sposób budowania. Metoda gospodarcza według różnych źródeł pozwala na zaoszczędzenie blisko 30 % środków finansowych, jednak trzeba pamiętać, że to sposób, który znacznie wydłuża proces budowlany.

Projekty domów tanie w budowie

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia